Podziękowania dla lekarzy i personelu medycznego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu

Nasze słowa podziękowania kierujemy do wszystkich opiekujących się naszymi dziećmi w Krakowie.
"Nie ma słów wyrażających nasz podziw i radość z przebywania z Naszym synkiem - w każdej chwili pamiętamy, że To Wy ludzie wielkich serc i umysłów daliście nam w darze jego życie!"
Anna i Grzegorz Fidura, rodzice Mateusza
(styczeń 2006)
  ............................   Jesteśmy rodzicami trzyletniego Kacpra, który urodził się ze złożoną wadą serca. Kacperek przeszedł trzy operacje w USD w Prokocimiu.
Chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i całemu personelowi medycznemu ze szpitala w Prokocimiu za opiekę nad naszym synkiem.
Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem profesora Malca za uratowanie życia naszemu dziecku i troskliwą opiekę. Do końca życia pozostanie nam w pamięci obraz naszego dziecka leżącego na oddziale Intensywnej Terapii po drugiej, bardzo ciężkiej operacji i obraz profesora w swoim bujanym fotelu, który nie odszedł od łóżeczka Kacperka, dopóki nie był pewien, że już nic nie zagraża jego życiu.
Szczególnie dziękujemy również doktorowi Kordonowi pod opieką którego jest nasze dziecko.
Dziękujemy całemu zespołowi kardiochirurgów: A. Kralowi, T. Mroczkowi, K. Januszewskiej, J. Kołczowi, W. Stycule.
Nie zapominamy również o lekarzach kardiologach z oddziału VI, którzy opiekowali się naszym dzieckiem.
Słowa podziękowania kierujemy do pielęgniarek z oddziału Intensywnej Terapii, oddziału VIII, oddziału X i oddziału VI kardiologii, gdzie przebywał nasz Kacper.
Na koniec dziękujemy wszystkim pracownikom szpitala, których nie wymieniliśmy, a mieli kontakt z naszym dzieckiem.   Jeszcze raz wszystkim z całego serca DZIĘKUJEMY!!!
Iza i Mariusz Kamińscy ze Skarżyska Kamiennej.
(nadesłane listopad 2005)


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider