Podziękowania dla Profesora Michała Wojtalika i jego zaspołu
 
Jesteśmy rodzicami Konrada Kopeć. Nasz syn ma siedem lat i od września uczęszcza do klasy pierwszej. Uczy się programem szkoły podstawowej i zupełnie dobrze sobie radzi, mimo tego, że jego życie przez więcej niż rok było bardzo zagrożone. My jako rodzice wielokrotnie zadawaliśmy sobie pytanie "Czy nasze dziecko po tak ciężkich operacjach, tak wielkiej liczbie leków będzie w stanie normalnie funkcjonować?" "Czy ma szansę na normalny rozwój?"
 

Opatrzność daje nam się poznać poprzez działania ludzi wielkich, których na drodze swojego życia spotykamy. W poczet tych właśnie WIELKICH chciałabym zaliczyć zespół - wtedy docenta, a obecnie pana profesora Michała Wojtalika z Kardiochirurgii Poznańskiej w Szpitalu Klinicznym przy ulicy Szpitalnej. Już wtedy, gdy był operowany nasz syn oddział był prowadzony na poziomie europejskim, z wielką troską o dziecko, jak i o przekazywanie informacji rodzicom. Tam nie mówiło się słów zbędnych i nie musieliśmy się czuć winnymi tego, że urodziło się nam chore dziecko. Mimo tego, że upłynęło kilka lat do dzisiaj pamiętamy życzliwość i troskę.
Za nie chcielibyśmy podziękować.

Drugi ważny dla dziecka zabieg miał miejsce w Rabce. Tam również spotkaliśmy się z wielką życzliwością.Syn znalazł się pod troskliwą opieką zespołu pana dyrektora INSTYTUTU GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W RABCE - Joachima Buchwalda i niemożliwe stało się możliwe.

Po skomplikowanym zabiegu powoli zaczął wracać do zdrowia. Panu dyrektorowi szczególnie dziękujemy za szczerość prowadzonej rozmowy, rzetelność w informowaniu i swoisty klimat tego szpitala.

Tam wszyscy interesują się dziećmi - pacjentami tak z serca, a nie z racji wykonywanego zawodu. Personel tego szpitala z panią oddziałową Danutą Jarosz i innymi wspaniałymi pielęgniarkami nigdy nie udaje, że sobie nas nie przypomina, gdy wracamy po długiej nieobecności na badania kontrolne. DZIĘKUJEMY.

(Nadesłane grudzień 2005)


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider