Kardiolodzy i kardiochirurdzy wręczają uśmiech. Za nami druga edycja akcji “Misie od Serca”

 

W jaki sposób odnaleźć siłę na uśmiech podczas ciężkiej choroby kardiologicznej? Czy można obudzić w sobie nadzieję na powrót do zdrowia, kiedy święta spędza się w szpitalu? Sposób znaleźli organizatorzy akcji “Misie od serca”, którzy już po raz drugi kilkaset zebranych pluszaków przekazali pacjentom Szpitala Uniwersyteckiego oraz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Czytaj więcej...

Misie od Serca 2017 już w przyszłym tygodniu!

 

Podczas Wigilii organizowanej dla krakowskich pracowników ochrony zdrowia zaplanowanej na 20.12.17 r. w Hotelu Starym odbędzie się zbiórka misiów dla pacjentów kardiologicznych oraz kardiochirurgicznych pozostających na święta w szpitalu. 

Czytaj więcej...

IKEA wspomaga Fundację

IKEA pomaga

IKEA Janki i wolontariusze z oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej im. płka S. Królickiego w Izabelinie wspierają dzieci z wadami serca, podopiecznych Fundacji Serce Dziecka

Czytaj więcej...

Konferencja 2017-relacja

AKADEMIA SERCAZakończyła się największa doroczna impreza edukacyjna z cyklu "AKADEMIA SERCA", organizowana przez Fundację Serce Dziecka.

Czytaj więcej...

Kalendarze Fundacyjne na 2018 rok - już niebawem inauguracja

stykowka www

Kalendarze Fundacyjne na 2018 rok - już niebawem inauguracja!

Tradycyjnie przygotowujemy kalendarz tzw. jednodzielny, którego prezentacja na konferencji „Akademia Serca” inauguruje wizualizację kampanii jednoprocentowej na kolejny rok.

W tym roku oferujemy również kalendarz charytatywny wielostronicowy -  na każdy miesiąc, w którym zostaną pokazani nasi Podopieczni.

Czytaj więcej...

Kalendarz 2018 - SIŁA SERCA wyjaśnienie

Kalendarz 2018 - SIŁA SERCASzanowni Państwo, W związku z zapytaniami odnośnie kalendarza charytatywnego Siła Serca Fundacja wyjaśnia. Kalendarz skierowany jest do osób dorosłych związanych ze sportem i aktywnym trybem życia, członków klubów sportowych i fitness. Poprzednie trzy edycje kalendarzy prezentujące sylwetki sportowców były dedykowane innym fundacjom. Tegoroczna edycja została dedykowana Fundacji Serce Dziecka by w niecodzienny sposób zwrócić uwagę na problem choroby. Dochód ze sprzedaży przekazywany jest na konto fundacji. Fundacja nie miała żadnego wpływu na charakter i wybór zdjęć. 

 

Bieg do zdrowego serca - rozstrzygnięcie konkursu

Bieg do zdrowego serca - konkurs

Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bieg do zdrowego serca”

Czytaj więcej...

Zlot Bydgoszcz 2017 RELACJA

Zjazd Rodzin Bydgoszcz 2017Spotkanie integracyjne rodziców i dzieci z WWS Bydgoszcz 2017 - Relacja

Czytaj więcej...

Zadbaj o serce

Kampania Zadbaj o serceKampania Zadbaj o serce 

Czytaj więcej...Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider