Kośmider Tomasz

alt
HRHS
 
 
 

alt
Tomuś urodził się 25 grudnia 2010 roku. Mimo, że jest chłopcem z zespołem CHARGE nie odbiega zbytnio od rówieśników. Zespół CHARGE jest wadą genetyczną, na którą składa się upośledzenie takich narządów i zmysłów jak: serce, układ nerwowy, słuch, wzrok, umiejętność połykania, anomalie twarzoczaszki, porażenie nerwu twarzowego, zaburzenie wzrostu, opóźnienie rozwoju?
Mimo, że Tomcio przeszedł już nie jeden zabieg i ma za sobą wiele pobytów w szpitalu, które niestety są związane nie tylko z wykonaniem zabiegów ale często z powodu przechodzonych przez Niego infekcji jest bardzo wesołym i ciekawym świata dzieckiem. Co prawda jeszcze samodzielnie nie chodzi( chodzi jednak prowadzony za rączki i troszkę przy meblach) , ale dzielnie stawia czoło przeciwnościom losu i poddaje się rehabilitacji ruchowej. Ostatnio nawet opanował umiejętność przemieszczania się za pomocą jeździka.
Widzimy jednak, że wada serca synka zaczyna mu coraz bardziej doskwierać i zaczyna się szybciej męczyć przy wysiłku fizycznym. Aby Tomuś mógł cieszyć się pełnia życia musi w odpowiednim czasie przejść trzeci etap operacyjnego leczenia serca jednokomorowego ? operację Fontana. Optymalny wiek do przeprowadzenia tej operacji to drugi, trzeci rok życia dziecka. Tomuś w grudniu skończył właśnie dwa latka. Chcąc zapewnić naszemu synkowi optymalny przebieg leczenia, na wysokim poziomie medycznym, poprosiliśmy o wyznaczenie terminu operacji Pana Profesora Edwarda Malca. To właśnie w ręce Pana Profesora, podobnie jak w październiku 2011 chcemy powierzyć życie naszego jedynego synka.
Operację zaplanowano na wiosnę 2013 roku. Planowany koszt operacji, zawierający koszty pobytu dziecka w szpitalu oraz niezbędnych badań dodatkowych wynosi 36 500 Euro. Jest to kwota, która przekracza nasze możliwości, dlatego już dziś prosimy wszystkich Państwa o pomoc w zebraniu tej kwoty. Każdej cioci i wujkowi Tomcio odwdzięczy się ślicznym uśmiechem. Zapewniamy Państwa , że każda zebrana złotówka zostanie wydana przemyślanie na takie wydatki jak operacja wyjątkowego serduszka naszego synka, Jego rehabilitację, leczenie, koszty związane z transportem medycznym, przejazdy na konsultacje lekarskie, zapewnienie opieki dziecku w trakcie pobyty w szpitalu.
Z góry dziękujemy za wszelką pomoc.
Rodzice Tomusia: Karolina i Tomek Kośmider.

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Tomka
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272


SWIFT BIGBPLPW
koniecznie z dopiskiem: ZC 6204 Tomasz Kośmider

1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 6204 Tomasz Kośmider


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider