Stypułkowska Maja

alt
AVSD

 

 

Przekaż swój 1% podatku. Kliknij w poniżej aby wypełnić deklarację.

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014

 Mam na imię Maja, jestem drugim lecz jedynym dzieckiem moich rodziców. Jestem ogromną radością mamy i taty. ?Tym razem musi być wszystko dobrze, poprzednio to był tylko zwykły pech?- mówiła mama. USG w Olsztynie ? pan doktor mówi, że mam wadę serduszka która często współistnieje z wadami genetycznymi. Ja chora? - nie tak miało  być . Szok, niedowierzanie miesza się z nadzieją, że to pomyłka. Niestety inny lekarz potwierdza wadę serduszka ? AVSD.

Urodziłam się w Olsztynie 14 lipca 2009 roku, po długim pobycie z mamą w szpitalu (2,45kg, 49cm). ?Wygląda dobrze? to pierwsze słowa pana doktora jakie usłyszałam na nowej drodze życia ? miły komplement na dzień dobry. Po dziesięciu dniach jedziemy do domu, wkrótce wracamy na 3 tygodnie z zapaleniem płuc, potem przedłużającą się żółtaczką. 2 listopada w CZMP Łódź prof. Moll naprawił moje serce, powoli, maleńkimi kroczkami nabierałam sił, rosłam. Dziś z pozoru niczym nie różnię się od rówieśników. Mama nazywa mnie ?Gderkiem?, dużo mówię, śpiewam, recytuję.  

Maja Stypułkowska

 

Choroba dziecka jest dramatem, szokiem. Rodzice muszą ten ból, strach, smutek oswoić i podjąć walkę o jego zdrowie.Stała opieka kardiologa, częste pobyty w szpitalach, odległe kontrole Łódź ( 440km.) i Olsztyn ( 200km) , to duże obciążenie finansowe.

Prosimy i dziękujemy za pomoc.   Marta i Jacek rodzice Mai

alt alt
 alt  

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie  Mai

Darowizny prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

SWIFT BIGBPLPW
koniecznie z dopiskiem: Stypułkowska Maja
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: Stypułkowska Maja


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider