Wywioł Kalina

altŚrodki będą przeznaczone na leczenie i zapewnienie opieki dziecku w szpitalu oraz na lekarstwa, sprzęt, rehabilitację.  

   

 

Kalinka choć ma dopiero niewiele ponad 2,5 roku wiele już przeszła w swoim ?małym dziecięcym życiu?. Za córką i za nami pobyty w szpitalu, operacje, stresy i lęki o życie córki.

28 czerwca 2015 roku w Klinice w Gdańsku przeprowadzono operację Fontana, którą mała pacjentka zniosła bardzo dobrze. Niestety okres pooperacyjny przyniósł wiele trudnych i dramatycznych chwil (mały rzut serca, arytmia, częstoskórcze, bardzo niskie ciśnienie, trzykrotne przywracanie akcji serca). W wyniku przeżyć Kalinka została poddana intubacji.

Gdy wróciła na oddział kardiologii rozpoczęła się walka z powikłaniami pooperacyjnymi (płyny w drenie, odleżyna na główce, rehabilitacja ruchowa, oraz praca nad psychiką dziecka, nad Jego przerażeniem, wycofaniem i powrotem komunikacji werbalnej.

Od 30 lipca 2015 roku Kalinka już w domu.  Dziś to już nie ta sama zalękniona dziewczynka. Ciągła praca rehabilitacyjna, nasza wielka miłość i stała bliskość jest codziennie nagradzana sukcesami. Córeczka już teraz, układa puzzle, buduje zamki z klocków, uśmiecha się promiennie i ? odpowiada na nasze pytania swoim dźwięcznym głosikiem.

Aby nadal tak było potrzebujemy wsparcia ludzi dobrej woli. Zebrane środki finansowe przeznaczymy na rehabilitację córki. Apelujemy o Państwa wpłaty. I dziękujemy  z serca za otrzymaną pomoc.

Pragniemy także szczególnie serdecznie podziękować dr n. med. Ireneuszowi Haponiukowi oraz całemu Zespołowi Kliniki Kardiochirurgii Pomorskiego Centrum Traumatologii im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku. Dzięki Wam nasza córka jest z nami
 

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Kaliny
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272


SWIFT BIGBPLPW 
koniecznie z dopiskiem: Kalina Wywioł
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
 KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: Kalina Wywioł

                             Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider