Durlak Hanna

alt
Wada złożona-L-transpozycja wielkich naczyń, dwunapływowa lewa komora serca, hipoplazja łuku aorty, hipoplazja prawej komory, duży ubytek międzykomorowy.
 

   

Hania ma 5 latek. Urodziła się z bardzo ciężką nieuleczalną chorobą - złożoną wadą serca. Zaraz po urodzeniu przeszła skomplikowaną operację, pozwalającą jej przeżyć. Jak dotąd przeszła 3 operacje, a ma zaledwie trzy latka.  Mimo tego nie poddaje się. Ciągle podejmuje nową walkę, walkę o nowe życie.

Hania jest bardzo pogodną i wesołą dziewczynką. Lubi wesołe zabawy ze starszą siostrą i siostrą bliźniaczką. Cały czas wymaga stałej opieki, leczenia, rehabilitacji. Często wiąże się to z pobytami w szpitalu poza miejscem zamieszkania.

[27.07.2014r.] 

Hania w 2013 roku w marcu została przyjęta do szpitala w Prokocimiu w celu przeprowadzenia cewnikowania serca. W tym też roku w czerwcu została przeprowadzona u córki operacja w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu. Była to trzecia operacja metodą Fontana. Tę operację córka znosiła bardzo ciężko ze wzlędu na szereg powikłań i komplikacji po zabiegu. Bardzo długo przebywała na oddziale intensywnej terapii a potem na oddziale kardiologi. W okresie pooperacyjnym u córki zbierał sie płyn w obu jamach opłucnych i w osierdziu, wymagający drenażu. Ponadto nie przyjmowała jedzienia doustnie ani przez sondę dlatego wymagała dozywiania dojelitowego tzw hiperalimentacji. Po operacji córka pozostaje pod stałą kontrolą specjalistów i wymaga leczenia i przyjmowania leków. Ponieważ udało nam się wyjechać nam nasze wspólne pierwsze wymarzone wakacje przesyłamy zdjęcia. Wszystkim osobom, które jak dotąd nam pomogły serdecznie dziękujemy.

Rodzice 

 

 Wszystkim darczyńcom w imieniu Hani serdecznie dziękujemy.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272


SWIFT BIGBPLPW 
koniecznie z dopiskiem: ZC 6596 Hanna Durlak
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
 KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 6596 Hanna Durlak


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider