Kosiński Kornel

Kornel Kosiński

Wada złożona

 

 

Kornel urodził się 1 lutgo 2017 roku we Wrześni. Zaraz po porodzie wszystko było dobrze, jednak po kilku godzinach Jego stan się pogorszy : wystąpiły zaburzenia oddychania, spadki saturacji, zaczął sinieć. Wykonano badania i po upływie zaledwie kilkunastu godzin od Jego narodzin musieliśmy rozstać się z synkiem…. Przed wyjazdem został ochrzczony – to były naprawdę ciężkie chwile. Powierzyliśmy naszego Aniołka Panu Bogu…

Został przetransportowany do Szpitala w Poznaniu na dalszą diagnostykę, gdzie potwierdzono podejrzenia lekarzy z Wrześni – WADA SERDUSZKA pod postacią atrezji tętnicy płucnej, podaortalny ubytek międzykomorowy, naczynia odaortalnego krążenia obocznego.

Stan Kornelka był ciężki, jednak 12.02.2017 r. nastąpiło pogorszenie Jego stanu z nasileniem sinicy centralnej i spadkami saturacji do 60%. Włączono bierną tlenoterapię. Została podjęta decyzja o operacji. 15.02.2017 r. przeszedł bardzo skomplikowaną operację ratującą Jego życie polegającą na założeniu zespolenia systemowo-płucnego. To był cud…. Lekarze nie dawali nam nadziei…  ale Udało się …. Kornelek żyje i walczy dalej…….

27.02.2017 r. Synek wyszedł ze szpitala i teraz jest pod stałą opieką kardiologiczną, przyjmuje leki; na dzień dzisiejszy Jego stan jest stabilny.

Czekamy na decyzję o kolejnej operacji, która jest KONIECZNA.

I my – rodzice i lekarze chcielibyśmy żeby to była jedna operacja ale na razie nie jesteśmy w stanie tego określić. Konsultujemy się z kilkoma lekarzami w Polsce ale  Jego przypadek jest na tyle skomplikowany, że najprawdopodobniej operacja odbędzie się w Rzymie……  

 

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Kornela.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:

Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
 
Nr konta na wpłaty złotowe PL

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 8273 Kornel Kosiński
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8273 Kornel Kosiński


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider