Kosińska Gabriela

Gabriela Kosińska

Przełożenie wielkich naczyń, d-TGA, ASD, PDA.

 

 

Gabrysia urodziła się 06.04.2017 r w CZMP w Łodzi z wadą serduszka zdiagnozowaną prenatalnie w 28 tyg ciąży-przełożenie wielkich pni tętniczych(d-TGA) oraz restrykcyjnym ubytkiem międzyprzedsionkowym (ASD).Zaraz po porodzie została zaintubowana (tak pozostała aż do operacji,kilkakrotne próby odłączenia jej od respiratora zakończyły sie niepowodzeniem). W trybie pilnym miała przeprowadzony zabieg Rashkinda, po którym jej organizm nie zareagował tak jak oczekiwali tego lekarze - jej stan gwałtownie pogorszył się,rozpoznano nadciśnienie płucne,saturacje spadły do poziomu nawet 45-50. W tym momencie zaproponowano nam możliwość ochrzczenia dziecka... Dzięki lekarzom ,Bogu i jej ogromnej woli życia dotrwała do dnia,kiedy została zoperowana-korekta anatomiczna.Dzień ten i oczekiwanie na powrót Profesora z bloku na zawsze zostanie w naszej pamięci.Dzień po operacji ,po raz pierwszy od urodzenia, zaczęła samodzielnie oddychać.Od tej pory zaczęła poznawać świat wokół niej... Do domku, gdzie z niecierpliwością oczekiwało na nią rodzeństwo, zawitała na dzień przed ukończeniem przez nia pierwszego miesiąca życia.

Staramy się zapewnić odpowiedni byt wszystkim naszym dzieciom, nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć, jakie koszty leczenia,wizyt u specjalistów różnych dziedzin, rehabilitacji w związku z chorobą Gabrysi nas czeka. Trudno jest teraz ocenić jakie skutki wywołało u niej niedotlenienie, jak będzie się rozwijała, ile pobytów w szpitalach przed nami.

Dlatego też prosimy ludzi dobrej woli,którzy mogą i chcą pomagac o datki i przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitację naszej córeczki.

 

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Gabrieli.

 

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:

Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
 
Nr konta na wpłaty złotowe PL

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 8282 Gabriela Kosińska
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8282 Gabriela Kosińska


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider