Rękoś Gabriel

Gabriel Rękoś
Tetralogia Fallota.
 

 

 

Nasz synek Gabryś urodził się 24 maja 2017 roku z wrodzoną wadą serca pod postacią Zespołu Tetralogii Fallota. W serduszku jest duży podaortalny ubytek przegrody międzykomorowej, aorta przesunięta w prawą stronę, wąski pierścień i pień płucny, zwężenie tętnicy płucnej.

O wadzie serca dowiedzieliśmy się już w 22 tygodniu ciąży przy badaniach prenatalnych. W ten sposób mogliśmy przygotować się na walkę o zdrowie naszego wyczekanego synka.

Gabriel przyszedł na świat w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Po porodzie od razu został zabrany na Oddział Neonatologiczny, tam spędziliśmy 3 tygodnie, po czym przewieźli nas do Centrum Zdrowia Dziecka w celu dalszych badań i obserwacji. W CZD podali Gabrysiowi lek, który miał wzmocnić jego serduszko. Na szczęście lek się przyjął i wypisali nas do domu po tygodniu.

W chwili obecnej Gabryś ma się dobrze, podajemy leki 3 razy dziennie. Jeździmy z synkiem raz w miesiącu na kontrole do Pani Kardiolog do Poznania. Niestety Gabryś musi mieć operację na otwartym sercu, która jest planowana w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie pod koniec listopada tego roku, jak synek skończy pół roczku. Bardzo się boimy tej operacji ale mamy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.

Dziękujemy, Rodzice .

 
Środki będą przeznaczone na leczenie i zapewnienie opieki dziecku w szpitalu oraz na lekarstwa, sprzęt, rehabilitację.

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Gabriela.
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW 
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 8292 Gabriel Rękoś
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
 KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8292 Gabriel Rękoś


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider