Bajera Aleksander

Aleksander Bajera
Wada złożona.

 

 

Aleksander Bajera uodzil się 4.12.2016r. z wadą serca, która została wykryta w 26 tygodniu ciąży pod postacią Tetralogii Fallota, VSD, prawostronnego łuku aorty, hipiplazji pierścienia pnia płucnego oraz odaortalne naczynia krążenia bocznego.

Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, tym bardziej, że mamy trzy zdrowe córki. Oluś urodził się z zamartwicą urodzeniową w stopniu umiarkowanym lub średnim. Ma jeszcze kilka innych wad, takich jak dysmorfia żuchwy, wiotkość krtani i spodziectwo. Całkowita korekta wady odbyła się 23 sierpnia 2017r. Było ciężko, ale daliśmy radę. Wciąż czeka nas długa droga.

Jesteśmy szczęśliwi, że Oluś jest z nami i daje nam mnóstwo szczęścia i radości. Aleksander est opóźniony psycho-ruchowo, ponieważ wada nie pozwoliła mu prawidłowo się rozwijać. Synek wymaga codziennej rehabilitacji, żeby nadrobić wszystkie etapy rozwoju. Nie przybiera na wadze i ma nietolerancję latowy. Na dzień dzisiejszy ma rok i waży 5300g. Koszty leczenia i rehabilitacji są bardzo wysokie i przewyższają nasze możliwości finansowe, dlatego potrzebujemy pomocy i wsparcia w dalszym leczeniu i rehabilitacji.

 

 

 Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Aleksandra.
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW 
 
koniecznie z dopiskiem: Aleksander Bajera
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
 KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: Aleksander Bajera


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider