Charytatywny kiermasz kwiatów w Szkole Podstawowej nr 357

 

Inicjatorka kiermaszu Pani  Krystyna Chmielecka – Szaro, nauczycielka klasy 0c, pomysłem zainspirowała Panie: Dominikę Pietraszuk - klasa 0a i Karolinę Tarnacką - klasa 0b. W efekcie współpracy i połączenia sił trzech klas „0” na kiermaszu wystawiono wiele przeróżnych kwiatów i kwiatuszków, kompozycji i wariacji na temat kwiatów. Było naprawdę wesoło, kolorowo i cudnie. Aż miło nam poinformować, że zebrana przez zerówki kwota to 517 zł.

Pieniądze pozyskane podczas kiermaszu zostały przekazane naszej Fundacji, a my za te środki kupimy coś niezwykle ważnego w przypadku dzieci z wadami serca, a mianowicie paski do pomiaru krzepliwości krwi. Dzieci po operacjach serca muszą mierzyć krzepliwość swojej krwi nawet każdego dnia. Jeśli mają w domu specjalne urządzenie i paski to nie muszą codziennie jeździć do przychodni lub szpitala. Bardzo ważne dla ich zdrowia jest by krew nie była zbyt gęsta i by nie powstały skrzepy. Paski przekażemy naszym podopiecznym z rodzin najbardziej potrzebujących.

Wszystkim niedużym wzrostem, ale wielkich sercem artystom, Paniom  Nauczycielkom oraz rodzicom należą się olbrzymie i słodkie buziaki. To niezwykle cenne uwrażliwiać, uczyć pomagania i szacunku dla słabszych lub chorych.

Dziękujemy Zerówczaki! Taką postawą pokazaliście, że nie ważny jest wzrost i wielkość rączki – ważne są: chęć i serce.

Poniżej serdeczne słowa od pani Krysi z klasy 0c:

„Życzę wszystkim podopiecznym Fundacji samych wspaniałych dni, uśmiechu i zdrówka!!!”

Z taką pomocą wszystko na pewno się spełni.

Dziękujemy!

Do góry