Kardiolodzy i kardiochirurdzy wręczają uśmiech. Za nami druga edycja akcji “Misie od Serca”

 

W jaki sposób odnaleźć siłę na uśmiech podczas ciężkiej choroby kardiologicznej? Czy można obudzić w sobie nadzieję na powrót do zdrowia, kiedy święta spędza się w szpitalu? Sposób znaleźli organizatorzy akcji “Misie od serca”, którzy już po raz drugi kilkaset zebranych pluszaków przekazali pacjentom Szpitala Uniwersyteckiego oraz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Czytaj więcej  

IKEA wspomaga Fundację

IKEA pomaga

IKEA Janki i wolontariusze z oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej im. płka S. Królickiego w Izabelinie wspierają dzieci z wadami serca, podopiecznych Fundacji Serce Dziecka

Czytaj więcej  

Bieg po życie

bieg po życie

4 czerwca br. odbył się „Bieg po życie”, czyli piknik z okazji Dnia Dziecka. Miejcem wydarzenia był plac zabaw przy Klinice Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych IPCZD. 

Czytaj więcej  

Warsztaty 1%

Warsztaty 1%

01.04.2017 w Hotelu Ibis w Warszawie odbyły się warsztaty organizowane przez Fundację Serce Dziecka. Pani Aleksandra Kiełczewska przeprowadziła szkolenie pod tytułem: „Skuteczna kampania 1%”.

Czytaj więcej  

Chore serce kocha ruch!

Dzień chorób rzadkichDzień Chorób Rzadkich, 2017. Serce dziecka po operacji musi na nowo przystosować się do pracy. Ćwiczenia fizyczne i rehabilitacja ułatwiają mu to zadanie!

Czytaj więcej  

Do góry