LISTOPAD
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Kartki na różne okazje" 
W listopadzie 2005 nauczyciele naszej szkoły ogłosili już czwartą edycję grudniowego konkursu plastycznego, w tym roku na temat Kartki na różne okazje. Konkurs adresowany był do uczniów bydgoskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Napłynęło 270 prac z 10 szkół i placówek oświatowych naszego miasta, z 9 oddziałów szpitalnych naszego Zespołu Szkół Nr 33 oraz z Gimnazjum Nr 1 z Szubina.  

alt
Wystawa kartek w auli LO VIII


Podsumowanie konkursu połączone z wystawą prac oraz rozdaniem dyplomów, nagród i wyróżnień miało miejsce 12.12.05 w auli LO VIII na ul. Swarzewskiej w Bydgoszczy. Wszystkie prace ocenione zostały w dwóch kategoriach tematycznych - "Kartki świąteczne" oraz "Kartki na różne okazje" i w trzech kategoriach wiekowych: kl. I - III, kl. IV - VI i klasy gimnazjalne. Przyznano ponad 50 nagród i wyróżnień. Dyplomy i nagrody wyróżnieni uczniowie odbierali z rąk pani wizytator Ewy Kisiel oraz pani dyrektor Zespołu Szkół Nr 33 - Barbary Wojciechowskiej.
 


alt
W oczekiwaniu na rozstrzygnięcie konkursu           Wręczanie nagród i wyróżnień        
 


alt
Nagrodzone prace konkursowe
 


alt
Po rozdaniu dyplomów i nagród                         Laureaci z Katolickiej SP    
 


alt
Uczestnicy konkursu ze swoimi pracami          Wyróżnieni uczniowie SP w Fordonie


Cieszymy się, że mogliśmy nagrodzić tak liczną grupę dzieci, a to dzięki naszym sponsorom - Funduszowi na Rzecz Dzieci z Wadami Serca z Warszawy oraz firmie PSH z Bydgoszczy.

Prace konkursowe zostały przekazane wraz ze świątecznymi życzeniami pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej z ul. Mińskiej w Bydgoszczy oraz małym pacjentom bydgoskich szpitali.
 

Opracowała Małgorzata Sakowska, mama Madzi