7 CZERWCA
Piknik NA ZDROWIE, Park przy AM w Gdańsku


Nie musiałam namawiać specjalnie Ani, Kasi i Rafała do pomocy. Umówiliśmy się 7 czerwca na 8.30 pod AMG. Do 10-tej stanowisko miało być gotowe, chociaż cała impreza rozpoczynała się dopiero o 11-tej. Zanim dotarli Ania i Rafał , udało nam się, mi i Kasi, rozstawić nasz namiot. Gdy już byliśmy w komplecie prace poszły szybciej i po chwili po za namiotem mieliśmy stół, krzesła oraz stanowisko do rysowania dla dzieci. Rozdawaliśmy cukierki, kolorowani, pluszaki i baloniki. Zainteresowane osoby , w tym prof. dr hab. Romana Kaliszana rektora Akademii Medycznej , który wraz z małżonką odwiedził nasze stoisko informowaliśmy o działaniach Fundacji, o wydanej książce, o corocznym zjeździe rodzin itp. Odwiedziliśmy inne stoiska. Udało mi się porozmawiać z dr Raniszewską, która poinformowała mnie, że razem ze swoimi studentami z koła medycyny ratunkowej chce ponownie prowadzić dla nas kursy z pierwszej pomocy.

alt alt alt
alt alt  

Ania z Rafałem przywieźli stół i krzesła.

alt alt alt
alt alt alt
alt alt  

Piknik przenieśliśmy z parku do ogródka przy moim domu. Wspólnie spędziliśmy czas do późnych godzin popołudniowych grillując, rozmawiając i planując kolejne działania w Gdańsku.

 

alt alt
 
Opracowała : Ania Tarkowska , mama Adasia, AS przy współpracy Kasi, mamy Zuzi TOF oraz Ani i Rafała, rodziców Bartosza VSD


Dodatkowe informacje o pikniku:
www.pikniknazdrowie.amg.gda.pl/1774.html
www.pikniknazdrowie.amg.pl