27-28 WRZESIEŃ
Dni serca w Bydgoszczy 

Czy Twoje serce potrzebuje pomocy?


alt

Pod tym hasłem 24.09. 2008 roku zorganizowałam z koleżanką w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym szpitalny konkurs wiedzy, w trakcie którego mali pacjenci mieli okazję podzielić się swoim doświadczeniem i informacjami na temat wpływu zdrowego trybu życia na dobre samopoczucie i kondycję naszych serc. Dzieci sprawdzały swoje umiejętności w niekonwencjonalny sposób łącząc naukę z zabawą.
 
alt alt

Honorowym gościem spotkania, był Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy Pan Edward Grądziel, na którego wsparcie i obecność możemy zawsze liczyć. Wszyscy uczestnicy konkursu byli bardzo zaangażowani w rozwiązywanie zadań. Emocje udzieliły się także obserwującym potyczki rodzicom, którzy wspierali jak mogli najmłodszych pacjentów.
 
alt alt alt
 
 
Impreza poprzedzona była szpitalnym konkursem plastycznym pt . "Czy Twoje serce potrzebuje pomocy?". Dzieci i młodzież przebywająca na leczeniu w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy, w bardzo ciekawy sposób zilustrowały temat za pomocą różnorodnych technik plastycznych. Efektem tych poczynań, jest wystawa prac, którą można obejrzeć w budynku Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy przy ul. Chodkiewicza 40.

alt alt alt
 
Wszyscy uczniowie bardzo aktywnie włączyli się w zabawę, dlatego na zakończenie każdy otrzymał upominki i nagrody ufundowane przez naszą Fundację.
 
alt alt alt
alt alt  

Uczniowie do późnych godzin wieczornych przeżywali konkursowe pytania oraz rozpamiętywali zajęte lokaty, a wyrazem ich wdzięczności dla wszystkich osób, które przyczyniły się do organizacji spotkania, był uśmiech i zadowolenie z mile spędzonych chwil.

Organizatorzy: Maria Górska

Małgorzata Sakowska, mama Madzi