27-28 WRZESIEŃ
Dni serca we Wrocławiu


27 - 28 września we Wrocławskim kalendarzu zapisały się pod hasłem :

alt


Główni organizatorzy to Instytut Promocji Zdrowia przy Urzędzie Miejskim we Wrocławiu, Medinet oraz Polfarma.

W sobotę gościliśmy na letniej scenie Teatru Lalek, odbywały się liczne konkurencje sportowe dla dzieci i młodzieży, prelekcje na temat zdrowego trybu życia, profilaktyki prozdrowotnej.

alt alt

Udało nam się nawiązać kontakty z Wrocławskim NFZ oraz IZP, mamy nadzieję, że będą owocne ;).

Nasze stoisko znajdowało się obok stoiska pań położnych, z nimi też nawiązałyśmy kontakt i wymieniłyśmy informacje i doświadczenia.
 

Łoś namawiał do rzucenia palenia:)

alt     

 Niedziela to spotkanie w przepięknym Wrocławskim Ogrodzie Botanicznym :) jak będziecie w okolicy zapraszam do odwiedzin , naprawdę warto :).

alt alt

Ten dzień przeznaczony był głównie na badania i przez to frekwencja była spora, jednak ludzie w większości starsi czekali w kolejkach do namiotów badań i nie mieli czasu ani chęci na nic innego.

 alt  alt

Jednak najważniejszy jest fakt, że zaistnieliśmy we Wrocławiu, że sporo ludzi wzięło ulotki i mam nadzieję poczytało o naszej Fundacji.

alt alt
alt alt

Z całego serca dziękuję Marcie za okazaną pomoc, bez niej nie dałabym sobie sama rady, mojej rodzinie Julii(roznosiła nasze ulotki :hyhy: ), Mareczkowi (pompował baloniki i rozdawał je razem z Julią dzieciom) i Marcinowi za to , że mnie wspierali i byli obok, Gosi i Jej dzieciom, za to że przyjechali pomimo kłopotów i troszkę z nami pobyli, Marcinowi i Jego rodzinie za to, że również byli z nami obecni oraz Krzysiowi i Jego żonie za to że przyjechali do nas w sobotę.

Dziękuję IZP za udostępnienie nam namiotu i mam nadzieję, że panowie z Polfarmy dotrzymają słowa i w przyszłym roku impreza będzie większa ;).
Do zobaczenia za rok w większym składzie :)
 

alt 
Barbara Jarząbek, mama Marka (HLHS) i Julii