I CHARYTATYWNY BAL BIEGŁYCH REWIDENTÓW NA RZECZ FUNDACJI SERCE DZIECKA
 
altFundacja Serce Dziecka została zaproszona przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów do wzięcia udziału w I Charytatywnym Bal Biegłych Rewidentów zorganizowanym z inicjatywy grupy młodych biegłych rewidentów.
 Niezmiernie nam było miło, że chcieli zabawę połączyć również z celem dobroczynności i zechcieli w ten sposób wesprzeć naszą Fundację. Tym bardziej, że bal odbył się w sobotę 14 lutego 2009 r. w Dzień Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca. 
Uczestników przywitał Przewodniczący Zarządu Regionalnego Oddziału w Warszawie KIBR dr Stanisław Leszek oraz Pan Maciej Skórzewski Przewodniczący grupy młodych biegłych rewidentów GPA, która była pomysłodawcą i organizatorem inicjatywy integrującej środowisko biegłych rewidentów. Do tańca znakomicie grała orkiestra rozrywkowa z Politechniki Warszawskiej "The Engineers Band"  
alt
Podczas Balu zorganizowana została loteria fantowa, w której uczestniczyli wszyscy. Cały dochód z loterii zasilił Fundację Serce Dziecka. Każdy kto wrzucił datek do puszki otrzymywał balonikowe serce. Na Sali w mig zrobiło się kolorowo, a puszki zapełniły się szybko.

 

altaltalt    Goście bawili się sz
ampańsko. W przerwach koncertu występowała grupa taneczna Akcent z Warszawy 
 
 
alt 

Dziękujemy również firmie Moore Stephens Central Audit, która wspiera Fundację .
 
alt