alt
Platforma Do!More dla Fundacji
Za pośrednictwem platformy internetowej Do!More internauci mogą w ciekawy sposób wspomóc działania Fundacji. Każdy może pomóc. Liczy się każdy pomysł.
Do!More jest platformą internetową, która łączy w jednym miejscu i czasie darczyńców oraz beneficjentów. Dzięki Do!More organizacje charytatywne mogą w łatwy, profesjonalny i jednocześnie w pełni transparentny sposób pozyskiwać realnie więcej środków na realizację swoich celów.

Za pośrednictwem Do!More chcemy kreować i promować nowoczesną charytatywność. Dążymy do tego, by dobroczynność działa się niejako „przy okazji'' - rzeczy ważnych albo nieistotnych, śmiesznych i zupełnie zwariowanych. Niech radość i zabawa ma działanie dobroczynne dla wszystkich! Czy do tej pory skok ze spadochronem komukolwiek kojarzył się z pomaganiem? 

Do!More działa w oparciu o trzy kluczowe zasady:
1.    Nowoczesna charytatywność - można zbierać pieniądze przy różnych okazjach, jest to łatwe i bezproblemowe dzięki wykorzystaniu Internetu.
2.    Możesz Więcej -teraz każdy ma realną siłę sprawczą i może działać skuteczniej niż dotychczas.
3.    Profesjonalizm - Do!More jest całkowicie transparentne, nie mamy nic do ukrycia, pomagamy i doradzamy jak korzystać z dostępnych w serwisie nowoczesnych narzędzi do fundraisingu on-line żeby zebrać więcej pieniędzy
Jeżeli jesteś wolontariuszem lub już pomagasz Fundacji Serce Dziecka, możesz zrobić jeszcze więcej! Biegasz, jeździsz na rowerze, masz urodziny, bierzesz ślub? Teraz przy każdej okazji możesz pomagać innym.

Pokaż jaką Ty masz okazję do pomagania. Wejdź na www.domore.pl