Dni  Serca 2010 w Wadowicach
W niedzielę 26 września, odbyły się obchody Światowego Dnia Serca. W tym roku gospodarzem centralnych obchodów tego święta było papieskie miasto - Wadowice.

Światowy Dzień Serca, obchodzony był po raz 11-ty i miał na celu szerokie upowszechnienie podstawowej wiedzy o schorzeniach serca i naczyń oraz o możliwościach leczenia i profilaktyki. Program tegorocznego Dnia obejmował, jak co roku, promocję aktywnej profilaktyki fizycznej oraz wskazywał na najważniejsze zagrożenia zdrowia na progu XXI wieku: miażdżycę, nadciśnienie tętnicze, nadwagę i otyłość, cukrzycę, stres i depresję, używki (papierosy, alkohol i narkotyki).

Fundacja Serce Dziecka po raz kolejny uczestniczyła w ochodach Światowego Dnia Serca. Przedstawiciele Fundacji oraz rodzice, którzy mimo niepogody przyjechali do Wadowic, od samego rana informowali odwiedzających o działaniach Fundacji Serce Dziecka na rzecz dzieci z wrodzonymi wadami serca, a także zachęcali do przekazywania darowizn oraz 1% podatku na rzecz FSD.

Serdecznie dziękuję Marcie, Oli, Izie, Adamowi i Mariuszowi za pomoc. Bez Was nie dałabym rady . Szczególne podziękowania należą się Kacprowi, który niestrudzenie, nawet w czasie deszczu rozdawał fundacyjne ulotki i balony oraz Radkowi, który wyręczył mnie w robieniu zdjęć.

A skoro o zdjęciach mowa, to można je obejrzeć
TUTAJ

Jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!
Gosia Sikora
______________________________
Gosiu, Tobie i wszystkim pomagającym serdecznie dziękujemy za zorganizowanie Dni Serca 2010