Światowy Dzień Serca razem z Fundacją Serce Dziecka
Serce to najbardziej pracowity mięsień w całym organizmie. Zadbaj o Serce i ciesz się zdrowiem. Spotkaj się na z nami na Światowym Dniu Serca.
 
„Twój świat, twój dom, twoje Serce” to hasło tegorocznego Światowego Dnia Serca, który po raz ósmy organizowany jest w Polsce. Centralne obchody tegorocznego Dnia Serca odbędą się 25 września
w Sopocie. Wiele atrakcji zaplanowano również w Krakowie. Głównym celem obchodów jest propagowanie idei zdrowego trybu życia jako skutecznego sposobu zapobiegania chorobom serca.

Fundacja Serce Dziecka po raz kolejny została zaproszona do udziału w tym jakże ważnym wydarzeniu. Na stoiskach Fundacji będzie można dokonać pomiaru ciśnienia oraz saturacji krwi. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Uczestnicząc w grach i zabawach organizowanych przez Fundację Serce Dziecka, Wasze dzieci sprawdzą swoją wiedzę o sercu i zdrowym stylu życia.

Fundacja Serce Dziecka jest organizacją pozarządową działającą na rzecz dzieci i dorosłych z wadami serca. Propagujemy wiedzę na temat wad serca, ich diagnostyki i leczenia. Udzielamy pomocy finansowej i wsparcia emocjonalnego dla rodzin osób z wadami serca.
Wszystkich gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszych stanowisk w Sopocie i Krakowie!

Relacja z Dnia Serca