alt Konkurs plastyczny „Serduszkowa Ścieżka Zdrowia”.
Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie plastycznym propagującym zdrowy tryb życia i aktywny wypoczynek by poprawić kondycję serca. 
 


Konkurs plastyczny  „Serduszkowa Ścieżka Zdrowia”.
25 września - 15 grudnia 2011
 
Jak prawidłowo zadbać o serce będzie się można dowiedzieć w niedzielę 25 września na piknikach z okazji Światowego Dnia Serca w Sopocie i Krakowie.

Skończyły się wakacje, a dzieci z nowymi siłami wróciły do szkoły. Wielu z nas jednak tęskni za latem i ciepłymi promieniami słońca. Aby zatrzymać w pamięci naszych pociech letnie wycieczki, wyprawy rowerowe, kąpiele w morzu czy też długie godziny spędzone na rolkach ogłaszamy konkurs plastyczny „Serduszkowa ścieżka zdrowia”. Tematem konkursu jest aktywny wypoczynek.

Prace mogą dotyczyć wakacyjnych wypraw, ale również zajęć pozalekcyjnych czy też aktywnego spędzania czasu po szkole. Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować pracę w formie plakatu. Powinny znaleźć się na nim opisy wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych zilustrowane w sposób plastyczny w dowolnej technice np. rysunki wykonane kredkami, farbami, wycinanki, wyklejanki, grafika itp. Dodatkowo w pracach mogą znaleźć się zdjęcia pokazujące dzieci  podczas aktywnego spędzania czasu.

Prace wraz ze zgłoszeniem oraz deklaracją rodzica należy przesyłać do naszej siedziby do 15 grudnia 2011 r. W konkursie mogą wziąć udział dzieci z wadami serca w wieku przedszkolnym i szkolnym. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają „sportowe upominki”,  natomiast na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, a nagrodzone prace umieścimy na naszej stronie internetowej.


Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Mamy nadzieję, że będzie on okazją do wspaniałej zabawy dzieci, a przy okazji pokażemy, że wada serca nie jest przeszkodą, aby aktywnie i ciekawie spędzać czas.