Od Serca dla Serca

altOd Serca dla Serca!  Przekaż stary telefon do recyklingu!
Fundacja Serce Dziecka wraz z firmą EMC rozpoczeły akcję wsparcia Fundacji poprzez oddanie starego telefonu komórkowego.
 

Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej wraz z firmą EMC rozpoczęły akcje: „Od Serca dla Serca”, gdzie każdy może przyczynić się do wsparcia Fundacji poprzez oddanie starego telefonu komórkowego.
Firma EMC jest Europejskim liderem w dziedzinie recyklingu i ponownego wykorzystania telefonów komórkowych. Od ponad 20’stu lat współpracujemy z tysiącami firm na terenie Unii Europejskiej oferując usługi utylizacji niużytkowanych apartów komórkowych, tym samym chroniąc środowisko i generując korzyści finansowe dla naszych klientów. Jednocześnie umożliwiamy bardzo prosty sposób przekazywania zysków z recyklingu na cele charytatywne do organizacji na całym świecie.
 
Od Serca

Każdy może wziąść udział w naszej akcji – i to w bardzo prosty sposób. Wystaczy, że przekażą Państwo stare i nieużywane już telefony komórkowe do siedziby Fundacji pod adresem: Narbutta 27/1; 02-536 Warszawa
 
Dla Serca

Zebrane w ten sposób telefony zostaną poddane utylizacji i wszystkie zgenerowane w ten sposób przychody zostaną przekazane Fundacji Serce Dziecka. W ten sposób każdy może przyczynić się do ratowania chorych serduszek!
W ten sposób chcemy również zwiększyć świadomość o chorobach serca, szczególnie pośród dzieci, dla których jest ważny każdy dzień i każda możliwość uzyskania odpowiedniej opieki. Od diagnostyki, poprzez pobyt w szpitalu, rehabilitacje i zwalczanie powikłan.
Do akcji mogą przyłączyć się również małe, średnie i duże firmy. Po więcej infomracji prosimy o kontakt.
 
alt