Prezenty od SP nr 133 im Stefana Czarnieckiego

Od dnia 19 listopada do 7 grudnia 2012r. wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr   133 im Stefana Czarnieckiego w Warszawie pod hasłem: „Nie tylko Mikołaj przynosi prezenty” odbyła się zbiórka zabawek


Od dnia 19 listopada do 7 grudnia 2012r. wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr   133 im Stefana Czarnieckiego w Warszawie pod hasłem: „Nie tylko Mikołaj przynosi prezenty” odbyła się zbiórka zabawek, artykułów plastycznych, książek i całej masy różnych fajnych rzeczy dla podopiecznych naszej Fundacji. Celem zbiórki było nie tylko pozyskanie podarunków, ale przede wszystkim rozwijanie wśród uczniów świadomości dotyczącej wad serca u dzieci i szczególnych potrzeb ich rówieśników z chorymi serduszkami. Po zakończeniu akcji, uczniowie klasy 5i pięknie zapakowali zebrane rzeczy i opatrzyli je świątecznymi życzeniami. Całość z pomocą rodziców trafiła do siedziby Fundacji. Dzięki zaangażowaniu i ofiarności uczniów możemy w tym wyjątkowym świątecznym czasie sprawić odrobinę radości dzieciom z wadami serca.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za aktywne wspieranie działań Fundacji i przekazane dary. Szczególne podziękowania składamy Pani dyrektor Małgorzacie Szerszeń oraz Paniom: Izie Szczęsnej i Marzenie Maliszewskiej za zorganizowanie akcji wśród uczniów i koordynację jej przebiegu.