Koncert 'Wielki Rock dla Małych Serc'

alt

Fundacja Serce Dziecka przyłączyła się i wspiera wydarzenie, jakim jest niezwykły koncert "Wielki Rock dla małych Serc", który odbędzie się w dniu 31.07.2014 r. o godz. 20.30 w krakowskim klubie Lizard King. 

Dochód z Koncertu przeznaczony zostanie na potrzeby Kliniki Kardiologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu. Zapraszamy !!!

 

alt

 

Zapraszamy na niezwykły koncert z udziałem Mateusza Ziółko - zwycięzcy Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (debiuty) oraz III edycji The Voice of Poland. Koncert pod hasłem „Wielki Rock dla Małych Serc” odbędzie się 31 lipca o godz. 20.30 w krakowskim klubie Lizard King.

Koncert „Wielki Rock dla Małych Serc” organizowany jest z inicjatywy pani Agnieszki - mamy małej Zuzi, która urodziła się z ciężką wadą serca i obecnie leczona jest w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Dochód z koncertu będzie przeznaczony na potrzeby Kliniki Kardiologii Dziecięcej. Pani Agnieszka zgromadziła wokół siebie grupę przyjaciół i innych rodziców dzieci z wadami serca, którzy także pragną poprawić warunki na oddziale kardiologii dziecięcej. Dzięki jej determinacji i zaangażowaniu, udało się namówić do udziału w tym projekcie wybitnych młodych artystów, których ujęła historia małej Zuzi i jej dzielnej mamy.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Klubie Lizard King oraz w Biurze Akcji Odnowy w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie (ul. Wielicka, 265, parter, nieopodal wejścia głównego).

Koncert poprowadzi Iwona Chamielec. Patronat medialny nad koncertem objęli: TVP Kraków, „Dziennik Polski” i Radio Kraków. 

Fundacja Serce Dziecka również dołoży swoją "cegiełkę" i wesprze finansowo Klinikę Kardiologii.