Turnus Dąbki 2018 zakończony

14 lipca zakończyliśmy kolejną edycję Turnusu Klimatycznego dla naszych Podopiecznych. Podobnie jak przez ostatnie dwa lata, gościliśmy w ośrodku Geovita w nadmorskich Dąbkach. Spędzone tam dwa tygodnie obfitowały w atrakcje, niespodzianki i aktywizujące zabawy dla dzieci i rodziców. 

Czytaj więcej...

Trwa Turnus Hearts Monsters 2018!

Turnus Hearts Monsters 2018 organizowany przez Fundację Serce Dziecka trwa w najlepsze! Za nami już ponad tydzień wspólnych zabaw i ćwiczeń, a pozostałe kilka dni zapowiada się nie mniej fascynująco.

Czytaj więcej...

Prof. Janusz Skalski Honorowym Obywatelem Krakowa

Prof Janusz Skalski5 czerwca podczas uroczystej sesji Rady Miasta Krakowa prof. Janusz Skalski odebrał tytuł Honorowego Obywatela Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Uroczystość odbyła się z okazji Święta Miasta, a wraz z profesorem Skalskim tytuł odebrała również tłumaczka Biserka Rajčić.

Czytaj więcej...

Obrazowanie hybrydowe w kardiologii: modny gadżet czy obiecujące narzędzie?

O szansach i wyzwaniach związanych z obrazowaniem molekularnym i hybrydowym w kardiologii dyskutowali eksperci w dniach 7-8 czerwca we Wrocławiu. Panel pt. „Obrazowanie hybrydowe w kardiologii: modny gadżet czy obiecujące narzędzie?” odbył się w ramach I edycji Cardiology Innovations Days, inicjatywy nakierowanej na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, poprawiających stan zdrowia i jakość życia pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego.

Czytaj więcej...

Eksperci na Cardiology Innovations Days: Polscy pacjenci kardiologiczni mogą żyć lepiej i dłużej!

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom techniczno-technologicznym w terapii chorób serca, polscy pacjenci mogą żyć dłużej i w lepszej jakości życia. To jest w zasięgu naszych możliwości – mamy ogromny potencjał, ale zmiany regulacyjne muszą nadążać za postępem technologicznym – stwierdzili eksperci I edycji Cardiology Innovations Days. O wyzwaniach związanych z nowoczesną terapią chorób serca w dniach 7-8 czerwca dyskutowali we Wrocławiu klinicyści, biotechnolodzy, inżynierowie i kreatorzy polityki zdrowotnej z Polski i wielu krajów Europy.

Czytaj więcej...

Prof. Janusz Skalski Honorowym Obywatelem Krakowa – zapraszamy na uroczysty koncert

Prof Janusz Skalski5 czerwca o godz. 19.30 na Dziedzińcu Collegium Maius w Krakowie odbędzie się uroczysty koncert honorujący Prof. Janusza Skalskiego i Bisercke Rajčić, nowych Honorowych Obywateli Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Współorganizatorem wydarzenia jest Fundacja Serce Dziecka.

Czytaj więcej...

Akcja #LearnToHelp – liczenie angielskich słówek w szkołach Helen Doron

W okolicy zarówno Dnia Matki jak i Dnia Dziecka, tj. w dniach 21/05 -25/05/2018 w większości mazowieckich szkół Helen Doron jak i w wybranych szkołach w całej Polski, odbędzie się akcja liczenia słówek angielskich wypowiedzianych bądź napisanych przez uczniów, nauczycieli i mamy pracujące w Centrach. 

Czytaj więcej...

Arytmie: wyzwania i innowacyjne rozwiązania

Rozpoczął się POLSTIM 2018, XXIX-ta Konferencja Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego!

Czytaj więcej...

Przyszła wiosna – idź na spacer!

Od kilku tygodni możemy cieszyć się w Polsce prawdziwie wiosenną aurą. Piękna pogoda i długie, słoneczne dni zachęcają do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Najprostszą i najmniej wymagającą jej formą są z całą pewnością spacery.

Czytaj więcej...

ELECTRONICS SHOW – Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej

W dniach 13-15 kwietnia w podwarszawskim Nadarzynie odbywają się targi Electronics Show. Największe targi elektroniki użytkowej w Polsce to nie tylko możliwość zapoznania się z technicznymi nowinkami, ale też szansa na wsparcie działalności Fundacji Serce Dziecka. Zapraszamy do Ptak Warsaw Expo.

Czytaj więcej...Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider