Wesprzyj Serce Dziecka w programie Klubu Rossmann

Fundacja Serce Dziecka weźmie udział w tegorocznej edycji programu "Pomagamy jak umiemy" organizowanej przez Rossmann Polska!

Czytaj więcej...

Warsztaty pracy z blizną

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pracy z blizną metodą ScarWork, które poprowadzi certyfikowany terapeuta i szkoleniowiec - Pan Wojciech Cackowski.

Czytaj więcej...

Organizacje Społeczne. To działa!

27 lutego obchodzimy Dzień Organizacji Społecznych. To dla nas i dla innych organizacji świetna sposobność, żeby pochwalić się swoją działalnością. Dlatego postanowiliśmy włączyć się w kampanię portalu ngo.pl pokazującą, co robią organizacje w całej Polsce i jakie to przynosi efekty.

Czytaj więcej...

WIELCY ARTYŚCI – MAŁYM PACJENTOM

15 marca w auli Politechniki Warszawskiej odbędzie się niezwykły koncert WIELCY ARTYŚCI - MAŁYM PACJENTOM, z którego dochód zostanie przeznaczony na modernizację Centrum Zdrowia Dziecka. 

Czytaj więcej...

Pod rękę z seniorem: profesjonalizacja zawodu opiekuna osób starszych

Niemal 1/4 Polaków to osoby po 60. roku życia.W ciągu dekady w wiek senioralny wejdzie już co trzeci z nas. W 2050 roku aż 40% mieszkańców naszego kraju będzie seniorami - Polska stanie się jednym z  najstarszych społeczeństw europejskich, a Europa „najstarszym” kontynentem świata. Konsekwencja procesów demograficznych to duże zmiany m.in. w obszarach służby zdrowia i rynku pracy oraz zwiększone zapotrzebowanie na usługi opiekuńcze w całej Europie.

Czytaj więcej...

Turnus Dąbki 2019 - zapisy

ZAPISY ZAKOŃCZONE! ZAPISY na Turnus klimatyczno-rehabilitacyjny - Dąbki 2019. Ankieta zgłoszeniowa już dostępna! Fundacja Serce Dziecka serdecznie zaprasza rodziny dzieci z wadami serca. Termin 29 czerwca – 13 lipca.

Czytaj więcej...

Turnus Dąbki 2019

„Wzmocnijmy nasze serca latem” to hasło naszych dorocznych turnusów klimatycznych.

Czytaj więcej...

Zdrowe serce przyszłej mamy - wywiad z dr n. med. Ewą Jędrzejczyk-Patej

Czy zmieniony rytm serca w ciąży powinien zaniepokoić przyszłą mamę? Dlaczego arytmie warto leczyć jeszcze przed planowaną ciążą? Jakie badania i zabiegi można zastosować u pacjentki z zaburzeniami rytmu serca spodziewającej się dziecka? Czy mama z arytmią powinna rodzić naturalnie, czy przez cesarskie cięcie? Opowiada dr n. med. Ewa Jędrzejczyk-Patej.

Czytaj więcej...

Tydzień Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca

W dniach 7-14 lutego obchodzimy Tydzień Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca. Spędźcie ten czas razem z nami!

Czytaj więcej...

Zbiórki pieniędzy na Facebooku – jak założyć? Jak prowadzić?

Coraz większą popularnością wśród użytkowników Facebooka cieszą się zbiórki pieniędzy organizowane na rzecz wybranych Organizacji Pożytku Publicznego. Coraz częściej beneficjentem tych zbiórek jest też Fundacja Serce Dziecka. Z programu Facebooka korzystamy od 2018 roku.

Czytaj więcej...