Michal Macierzynski

 

Michał Macierzyński
Zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej
Michałek urodził się przez cesarskie cięcie 30.10.1999r. w małym szpitalu miejskim w Nowym Mieście n/Pilicą. Był bardzo duży, ważył 4600 g i mierzył 62cm. Kiedy się obudziłam usłyszałam tylko "Ma Pani ślicznego, zdrowego synka" i wtedy się rozpłakałam. Miki rozwijał się wprost wspaniale, był jak "żywe srebro" a wiecie co to znaczy. Jak poszedł do żłobka zaczęły się choroby. I tak któregoś razu podczas infekcji dostał antybiotyk Augmentin. Okazało się że mały jest uczulony na ten lek i dostał wielopostaciowej wysypki, musieliśmy się leczyć w szpitalu. Kiedy już mieliśmy się wypisać z Radomskiego Szpitala Specjalistycznego Pani doktor Pisarek usłyszała szmerek w serduszku Michała i skierowała nas do Poradni Kardiologicznej na konsultację. I co się okazało???
Kiedy zrobiono Michałowi echo serca okazało się że jest to wrodzona wada serca - zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej. SZOK.. a potem dalsze kontrole w Poradni Kardiologicznej. Miki jest pod obserwacją, oby jak najdłużej nie trzeba było u niego interwencji chirurgicznej. Trzymajcie za nas kciuki!

alt   alt
Michał w Aquaparku - Sopot 2005
 
Rośnie nam mały artysta-pięknie recytuje wiersze i nawet zajął III miejsce na szczeblu miejskim w konkursie recytatorskim dotyczącym miłości do ojczyzny
     
alt   alt
A to my! Mama i synek na szaleństwie pizzowym. MNIAM!
 
Tu piknik zorganizowany przez przedszkole w maju 2005r
     
alt   alt
Lato 2005r. Tata z synkiem szaleją na "gumowej autostradzie"
 
MIKI byku (ciągle marzy o tym, że zostanie kiedyś karateką)
Opracowała Danuta Macierzyńska - mama Michałka (lat 6),
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.