Hinz Oliwier

alt
HLHS
 
 Oliwierek urodził się w dniu 25-01-2008 r.w Gdańsku z ciężką wadą serca HLHS, polegającą na niedorozwoju lewej komory serca. I i II etap operacji został przeprowadzony przez znakomitego kardiochirurga dziecięcego prof. Edwarda Malca w klinice w Monachium. Aby Oliwierek mógł żyć niezbędna jest jeszcze jedna operacja - jej koszt to ponad 16 000 euro.
 
alt alt
Oliwieruś skończył 9-ty miesiąc! Waży 8600 :). Nasz ukochany smyk ma dwa ząbki, obdarza nas uśmiechem króliczka :) Zaczął stawiać swoje pierwsze kroki oczywiście z asekuracją mamusi. Zdecydowanie woli chodzić niż raczkować. Bawi się w swoim kojcu - muchomorku i do tego lubi kiedy mamusia jest cały czas przy nim. Jeśli znikam na chwilkę do kuchni zaraz zaczyna marudkować. 
 
alt alt

Zaczęła się jesień, sporo deszczowych dni. Bywa więc, że nie wychodzimy z domku. Gdy tylko na moment pojawi się bezchmurne niebo razem sobie spacerujemy. Oliwieruś podziwia przejeżdżające samochody i pociągi. Oli uwielbia samochody, bawi się nimi z ogromną pasją.


Po II etapie operacji
 
alt alt
 
Mały bohater waży teraz 7400 i urósł dobre 5 cm. Jego ulubiony bujaczek stał się za mały. Jedyne co, to w dalszym ciągu nie ma ząbków, wszyscy usilnie szukają, dziąsełka mocno rozpulchnione, a ząbka jak nie widać tak nie widać. :-)
 
W szpitalu Olika nazwano "fast man" tzn. szybki mężczyzna. To kardiolog - z pochodzenia Włoch - był tak zadowolony z jego szybkiego powrotu do sił, że tak go nazwał. Zresztą Oli też uwielbiał Pana doktora, nie spuszczał z niego wzroku i z wielkim zainteresowaniem ciągnął i oglądał słuchawki doktora.
 
III ETAP - OCZEKIWANIE NA OPERACJE

Przed Oliwierusiem III OSTATNI etap operacji, którego koszt wynosi 19 900 euro. Termin operacji zaplanowany jest na listopad 2010 roku. Niestety nie jesteśmy w stanie pokryć tak wysokiego kosztu operacji z własnych środków finansowych.

Zwracamy się do wszystkich ludzi o wielkim sercu o wsparcie finansowe, przekazywanie 1% podatku na rzecz Oliwiera Hinz, bądź wpłacanie darowizn liczy się każdy "grosz". Nasz synek jest dla nas najważniejszy na świecie, to nasze "oczko w głowie" Potrzebujemy tak niewiele, pragniemy patrzeć jak zdrowo rośnie, jak radośnie się bawi ze swoimi rówieśnikami, towarzyszyć mu w jego powodzeniach i pocieszać w niepowodzeniach życiowych.
 
alt alt

PROSIMY O POMOC!
 
Izabela Surowiecka-Hinz
 
 
Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na  leczenie Oliwiera.
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
Nr konta na wpłaty złotowe PL   ,

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272


SWIFT BIGBPLPW 
koniecznie z dopiskiem: ZC 6002 Oliwier Hinz
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 6002 Oliwier Hinz