Nowak Zosia

alt
Złożona wada serca + całkowite przełożenie narządów wewnętrznych
 

 
 
 
Zosia urodziła się 31.10.2007 roku w Poznaniu z wrodzoną wadą serduszka, podwójną drogą odpływu z prawej komory, ubytkiem międzykomorowym, zwężeniem prawego ujścia tętniczego, całkowitym nieprawidłowym spływem żył płucnych, mniejszą lewą komorą serca, niewydolnością serca. Poza tym Zosieńka ma jeszcze całkowite przełożenie narządów wewnętrznych i toksycznie uszkodzoną wątrobę.
 
alt alt

Zosia bardzo szybko pokonuje liczne trudności zadziwiając przy tym lekarzy swoją determinacja i chęcią życia. Zosia wymaga częstej rehabilitacji, konieczna jest cotygodniowej wymiany rurek do tracheostomii.
 
alt alt
           
Rehabilitacja, rurki do tracheotomii, lekarstwa, dojazdy do szpitala to koszt ok. 3000 zł miesięcznie, na który nas nie stać.
W związku z naszą sytuacją finansowa postanowiliśmy się zwrócić do Wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc. Jako rodzice chcemy naszej córeczce zapewnić jak najlepsze warunki leczenia, chcemy by kiedyś była radosnym, szczęśliwym, zdrowym dzieckiem. Ciężko jest prosić obcego człowieka o pomoc, ale dla naszej Zosieńki poruszymy Niebo i Ziemię, zrobimy wszystko by jej pomóc. Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc

Rodzice Zosi 
 
alt alt alt
alt alt alt

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Zosi.
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
Nr konta na wpłaty złotowe PL   ,

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272


SWIFT BIGBPLPW 
koniecznie z dopiskiem: ZC 6021 Zosia Nowak
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
 KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 6021 Zosia Nowak