Młynarczyk Igor

alt
HLHS

 

 

Igor jest wesołym trzylatkiem. Urodził się w Łodzi 18.12 2014 r. z najcięższą wadą serca HLHS tj. niedorozwojem lewej części serca. Przeszedł dotychczas cztery bardzo poważne operacje na otwartym sercu, liczne cewnikowania i to jeszcze nie koniec. Ostatnia operacja miała miejsce w lipcu 2017 roku i niestety jeszcze nie zakończyła wszystkich zaplanowanych działań. Przed Igorem kolejne cewnikowanie serca oraz złożona rehabilitacja.

Konsekwencją długich okresów hospitalizacji jest fakt iż Igor nie chodzi jeszcze jak jego rówieśnicy do przedszkola. Igora rozwój jest opóźniony i wymaga współpracy z neurologopedą, pedagogiem, psychologiem dziecięcym. Uczęszcza na zajęcia z Integracji Sensorycznej [SI] a także Wczesnego Wspomagania Rozwoju [WWR]. Igor jest także rehabilitowany. Ma zajęcia z fizjoterapeutą, masażystą i fizykoterapeutą. Jego nadwrażliwość dotykowa i wybiórczość pokarmowa jest powodem problemów żywieniowych. Przed Igorem kolejne cewnikowania, potem kontrole, badania oraz długa i złożona rehabilitacja. Wierzymy że uda się Igorowi pokonać wszelkie przeciwności by mógł czerpać pełną radość z dzieciństwa.

Dziękujemy za wszelką pomoc, Igor z rodzicami.

 

 Pomoc finansową prosimy kierować na konto:

Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
 
Nr konta na wpłaty złotowe PL

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 6721 Igor Młynarczyk
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 6721 Igor Młynarczyk
 

Za każdy 1% oraz za wszelkie nawet najdrobniejsze wsparcie materialne z Waszej strony już teraz bardzo, bardzo w imieniu Igora i nas rodziców dziękuję.