Kijewski Kacper

alt

Atrezja tętnicy płucnej z ubytkiem w przegrodzie międzykomorowej, zespół Ebsteina, skorygowane przełożenie wielkich pni tętniczych, dekstrokardia z dekstrowersją, napadowy częstoskurcz nadkomorowy.

 

KACPEREK mieszka z rodzicami i starszym bratem w Lęborku ma 18 miesięcy i na pozór wygląda jak zdrowe i wesołe dziecko.Jednak od pierwszych swoich chwil dzielnie walczy o życie i zmaga się z bardzo złożoną, ciężką i śmiertelną wadą serduszka, wymagającą jak najszybciej korekty.

W swoim krótkim życiu przeszedł już dwie operacje i cewnikowanie serca.Wielokrotnie trafiał na oddział kardiologii z powodów trudnych do opanowania napadów częstoskurczy nadkomorowych, przerywanych dwukrotnie kardiowersją elektryczną.Na stałe przyjmuje duże dawki leków antyarytmicznych,które nie są obojętne dla takiego małego organizmu.

Do tej pory w kraju leczony jest paliatywnie i może żyć lecz nie wiadomo jak długo.Po ostatniej konsultacji okazało się że jego serduszko jest coraz bardziej niewydolne i wymaga operacji...Zdesperowani zaczynamy zbiórkę pieniędzy na operację naszego synka za granicą.

 

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Kacpra.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
 
Nr konta na wpłaty złotowe PL

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 6866 Kacper Kijewski
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 6866 Kacper Kijewski