Bajera Aleksander

Aleksander Bajera
Wada złożona.

 

 

ALEKSANDER BAJERA URODZIŁ SIĘ 04.12.2016 R. Z WADĄ SERCA, KTÓRA ZOSTAŁA WYKRYTA W 26 TYGODNIU CIĄŻY POD POSTACIĄ TETRALOGII FALLOTA, VSD,PRAWOSTRONNY ŁUK AORTY, HIPOPLAZJA PIERSCIENIA I PNIA PŁUCNEGO,PRZEROST MIĘSNIA PRAWEJ KOMORY SERCA ORAZ ODAORTALNE NACZYNIA KRAZENIA BOCZNEGO.

SPADŁO TO NA NAS JAK GROM Z JASNEGO NIEBA, TYM BARDZIEJ, ŻE MAMY TRZY ZDROWE CÓRKI. OLUŚ URODZIŁ SIE Z ZAMARTWICA URODZENIOWA W STOPNIU UMIARKOWANYM LUB ŚREDNIM. MA JESZCZE RÓŻNE WADY WRODZONE KTÓRE NALEŻĄ DO NIETYPOWEGO ZESPOŁU . CAŁKOWITA KOREKTA WADY ODBYŁA SIE 23 SIERPNIA 2017 R. BYŁO CIĘŻKO, ALE DALISMY RADĘ, CHOCIAZ WCIĄŻ CZEKA NAS DŁUGA DROGA.

JESTESMY SZCZĘSLIWI ZE OLUŚ JEST Z NAMI I DAJE NAM MNÓSTWO SZCZEŚCIA I RADOŚCI. ALEKSANDER JEST OPÓZNIONY  PSYCHO – RUCHOWO ORAZ MA ZABURZENIA SENSORYCZNE, PONIEWAŻ WADA NIE POZWOLIŁA MU SIE PRAWIDŁOWO ROZWIJAĆ, GDYŻ SATURACJE Z TYGODNIA NA TYDZIEŃ MIAŁ CORAZ NIŻSZE OD 86 DO 60 SIŁY WYSTARCZAŁO TYLKO NA ODDYCHANIE.  SYNEK WYMAGA CODZIENNEJ REHABILITACJI, ŻEBY NADROBIC WSZYSTKIE ETAPY ROZWOJU. NIE PRZYBIERA NA WADZE I MA NIETOLERANCJE LAKTOZY , GLUTENU ORAZ MA REFLUKS ŻOŁADKOWO JELITOWY. OLUŚ JEST POD OPIEKĄ KARDIOLOGA, NEUROLOGA, GENETYKA, GASTROENTEROLOGA ORAZ PORADNI REHABILITACYJNEJ.

NA DZIEŃ DZISIEJSZY OLUŚ MA 16 MIESIĘCY WAŻY 6KG , JEST DZIECKIEM LEŻONCYM OD KILKU DNI ZACZAŁ CHWYTAĆ RZECZY I REAGOWAC NA OTOCZENIE. MIMO,ŻE MA LEPSZY APETYT NIE MOŻE PRZYBRAĆ NA WADZE PONIEWAŻ ZESPÓŁ KTÓRY MA NIE POZWALA MU NA TO. AKUALNIE JEST PODEJRZENIE ZESPOŁU DI GEORGEA LECZ MUSIMY POCZEKAĆ NA WYNIKI BADAŃ. ZABURZENIA SENSORYCZNE POWODUJĄ , ŻE OLUŚ BOI SIĘ DOTYKU JEST NA ETAPIE NOWORODKA PONIEWAŻ PORUSZA SIĘ GLOBALNIE . PRZEZ TE ZABURZENIA EFEKTY REHABILITACJI RUCHOWEJ SĄ BARDZO KIEPSKIE.

KOSZTY LECZENIA I REHABILITACJI SĄ BARDZO WYSOKIE I PRZEWYŻSZAJĄ NASZE MOŻLIWOŚCI FINANSOWE, DLATEGO POTRZEBUJEMY POMOCY I WSPARCIA W DALSZYM LECZENIU I REHABILITACJI.

 

 Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Aleksandra.
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW 
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 8335 Aleksander Bajera
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
 KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8335 Aleksander Bajera


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider