Bartnik Antoni

Antoni Bartnik
Wada złożona.

 

 

Witajcie.

Mam na imię Antoś. Pewnie niektórzy z Was znają mnie osobiście a niektórzy po prostu kojarzą. Urodziłem się w Warszawie w październiku 2017 r. z wrodzoną wadą serduszka -zrośnięcie zastawki płucnej oraz hypolpazja prawej komory, które stwierdzono kiedy jeszcze byłem w brzuszku u Mamusi. Po kilku miesiącach od urodzenia spędzonych w Stolicy, po przejściu kilku zabiegów i operacji serduszka, w styczniu trafiliśmy w końcu z Mamusią do domku, naszych najbliższych. >Niestety, przede mną jeszcze kilka etapów leczenia (operacje), które przekształcą moje serduszko w jednokomorowe. Cały czas jestem pod stałą opieką Pielęgniarki- Mamusi, która skrzętnie przygotowuje moje lekarstwa kilkukrotnie w ciągu  doby. Muszę je przyjmować żeby w miarę normalnie funkcjonować. Moi Rodzice ciągle ze mną gdzieś wyjeżdżają :-).

Pozostaję pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów (kardiolog, pediatra, neurolog, gastrolog, laryngolog), którzy dbają o moją kondycję. 24 kwietnia świętowałem pół roczku, a już nazajutrz byłem przyjęty na oddział w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie gdzie aktualnie przebywamy wraz z Mamusią. Jeszcze nie wiem z czym będzie się wiązała ta wizyta, bo przez cały czas mam robione badania i jestem monitorowany, ale wszyscy jesteśmy pełni wiary i dobrych myśli. Cały czas spotykamy się z serdecznością, zrozumieniem oraz wyrozumiałością naszych rodzin, przyjaciół, sąsiadów czy znajomych, za co oczywiście wszystkim DZIĘKUJEMY.

Dziękujemy również za wsparcie ludziom, których nie znamy osobiście, a którzy również spieszą nam z pomocą, tak duchową, jaki i materialną. Jeśli chcesz i możesz, to proszę również o Twoją pomoc. 

 
 Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Antoniego.
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW 
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 8341 Antoni Bartnik
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
 KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8341 Antoni Bartnik