Kułakowska Olga

Olga KułakowskaWada złożona.

 

 

Wrodzone wady rozwojowe zastawki pnia płucnego i zastawki trójdzielnej, zarośnięcie zastawki pnia płucnego, ubytek przegrody międzykomorowej, niewydolność serca.

„Niesamowite! Gdyby nie blizna po operacji na otwartym sercu, nigdy nie pomyślała bym ,że państwa dziecko jest tak bardzo chore.”

 Podobne słowa słyszymy praktycznie od każdego specjalisty, który bada Olgę. Duża, silna, rozgadana i zawsze uśmiechnięta, taka jest właśnie nasza córeczka.

Każdego dnia daje nam ogrom miłości i uśmiechu, motywuje nas do działania. Dzięki jej woli walki, sile i radości z życia wierzymy ,że osiągniemy ten najważniejszy cel-sprawne serduszko. Droga jest niezwykle ciężka i skomplikowana ,iż poza tradycyjnym zespołem Fallota, składającym się z; ubytku w przegrodzie międzykomorowej, przesuniętym łukiem aorty z niedomykalnością jej zastawki i przerostem prawej komory;serce naszego dziecka ma skrajną hipoplazję tętnic płucnych z zarośnięciem zastawki oraz odaortalne krążenie oboczne-MAPCAs.

Leczenie Olgi jest bardzo trudne, nasi kardiolodzy są w stałym kontakcie z profesorem Carottim ze szpitala w Rzymie. Jest On jedynym specjalistą w Europie, zajmującym się tak trudnymi przypadkami.  Mamy praktycznie wszystko by uratować nasze dziecko, potrzebujemy tylko Ciebie! Tym najpiękniejszym uśmiechem dziękujemy Tobie za pomoc!

Wiola i Kamil Kułakowscy

 
 Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Olgi.
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW 
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 8363 Olga Kułakowska
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
 KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8363 Olga Kułakowska