Kotliński Nikodem

Nikodem KotlińskiHLHS

 

 

 "Miłość pozwala nam wierzyć... "

 W 20-tym tygodniu ciąży u naszego syna zdiagnozowano, że lewa komora serca przestała  się rozwijać i nie będzie w stanie zaopatrywać jego ciała w krew. Jedyną szansą na życie dla niego będzie przeprowadzenie minimum trzech bardzo ciężkich operacji, które przystosują prawą część serca do podjęcia pracy za obie.

 Nikodem przyszedł na Świat 11 lutego, od pierwszego oddechu musi walczyć o każdy dzień. 25 lutego w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie przeszedł pierwszą operację - ratującą życie (zmodyfikowaną operację Norwooda). Operacja trwała łącznie 6 godzin i według udzielonych nam informacji przebiegła zgodnie z planem. Nikodem ze względu na silny obrzęk kolejne dwa dni spędził na Oddziale Intensywnej Terapii z otwartą klatką piersiową, kilka dni utrzymywany był w śpiączce farmakologicznej a oddech zapewniał respirator. Po ciężkiej walce, szpital udało nam się opuścić 12 kwietnia. 15 maja z powodu niepokojących objawów Nikodem znalazł się w Klinice Gastroenterologii  we Wrocławiu skąd 20 maja trafił z powrotem do szpitala w Krakowie.

Przed nami bardzo długa droga, szpital stał się nieodłącznym elementem naszej codzienności, uśmiech naszego syna dodaje nam sił a Miłość pozwala wierzyć, że będziemy mogli cieszyć się z bycia razem. Zwracamy się z prośbą o każdy gest wsparcia dla Naszego Serduszka

 

 

  Zwracamy się z prośbą o każdy gest wsparcia dla NASZEGO SERDUSZKA.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
 
Nr konta na wpłaty złotowe PL

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 8526 Nikodem Kotliński
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8526 Nikodem Kotliński