Kamińska Marta

altZastawkowe zwężenie aorty.
 
 
 


Witam Państwa serdecznie!
Nazywam się Marta Kamińska. Urodziłam się 14.07.1991r. w Oławskim szpitalu gdzie w trzeciej dobie lekarze usłyszeli szmery w moim serduszku. Po badaniach lekarze stwierdzili zastawkowe zwężenie aorty z niedomykalnością.
Co pół roku jeździłam do poradni kardiologicznej, aż w 1997 roku nadszedł moment, aby moje serce zostało naprawione. Po operacji czułam się dobrze i nic nie przepowiadało kłopotów zdrowotnych jakie teraz mam.

Do 2006 roku żyłam jak każde dziecko, lecz pewnego dnia doznałam wypadku, poważnego urazu głowy ze wstrząśnieniem mózgu. Wtedy moje problemy stały się znacznie poważniejsze. Wykryli epilepsję, która niestety jest oporna na leczenie. W międzyczasie wykryli hiperinsulinemię, nietolerancję glukozy, astmę oskrzelową, nadciśnienie tętnicze, komorowe zaburzenia rytmu serca, tachykardię, przepukliny na kręgosłupie, oraz wiele zaburzeń hormonalnych. Jestem pod opieką wielu specjalistów między innymi: neurochirurga, kardiologa, alergologa, endokrynologa, neurologa, ortopedy.
Wizyty na NFZ są strasznie odległe, czeka się nawet po 9 miesięcy dlatego muszę chodzić na wizyty prywatne, bo inaczej moje problemy się nasilają.

Serdecznie proszę Państwa o pomoc. Chciałabym tak, jak inne zdrowe dziewczyny mieć możliwość spędzania czasu z rówieśnikami, a nie w kolejkach u lekarzy. 

Z góry dziękuję wszystkim za każdą okazaną mi pomoc.

Marta Kamińska - AS
Kontakt:
tel. 691 028 047
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Marty
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272


SWIFT BIGBPLPW 
koniecznie z dopiskiem: ZC 6090 Marta Kamińska
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
 KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 6090 Marta Kamińska