Oliwierek urodził się w dniu 25-01-2008 r.w Gdańsku z ciężką wadą serca HLHS, polegającą na niedorozwoju lewej komory serca. I i II etap operacji został przeprowadzony przez znakomitego kardiochirurga dziecięcego prof. Edwarda Malca w klinice w Monachium. Aby Oliwierek mógł żyć niezbędna jest jeszcze jedna operacja - jej koszt to ponad 16 000 euro.
 
Oliwieruś skończył 9-ty miesiąc! Waży 8600 :). Nasz ukochany smyk ma dwa ząbki, obdarza nas uśmiechem króliczka :) Zaczął stawiać swoje pierwsze kroki oczywiście z asekuracją mamusi. Zdecydowanie woli chodzić niż raczkować. Bawi się w swoim kojcu - muchomorku i do tego lubi kiedy mamusia jest cały czas przy nim. Jeśli znikam na chwilkę do kuchni zaraz zaczyna marudkować. 

Zaczęła się jesień, sporo deszczowych dni. Bywa więc, że nie wychodzimy z domku. Gdy tylko na moment pojawi się bezchmurne niebo razem sobie spacerujemy. Oliwieruś podziwia przejeżdżające samochody i pociągi. Oli uwielbia samochody, bawi się nimi z ogromną pasją.


Po II etapie operacj
 
Mały bohater waży teraz 7400 i urósł dobre 5 cm. Jego ulubiony bujaczek stał się za mały. Jedyne co, to w dalszym ciągu nie ma ząbków, wszyscy usilnie szukają, dziąsełka mocno rozpulchnione, a ząbka jak nie widać tak nie widać. :-)
 
W szpitalu Olika nazwano "fast man" tzn. szybki mężczyzna. To kardiolog - z pochodzenia Włoch - był tak zadowolony z jego szybkiego powrotu do sił, że tak go nazwał. Zresztą Oli też uwielbiał Pana doktora, nie spuszczał z niego wzroku i z wielkim zainteresowaniem ciągnął i oglądał słuchawki doktora.
 
III ETAP - OCZEKIWANIE NA OPERACJE

Przed Oliwierusiem III OSTATNI etap operacji, którego koszt wynosi 19 900 euro. Termin operacji zaplanowany jest na listopad 2010 roku. Niestety nie jesteśmy w stanie pokryć tak wysokiego kosztu operacji z własnych środków finansowych.

Zwracamy się do wszystkich ludzi o wielkim sercu o wsparcie finansowe, przekazywanie 1% podatku na rzecz Oliwiera Hinz, bądź wpłacanie darowizn liczy się każdy "grosz". Nasz synek jest dla nas najważniejszy na świecie, to nasze "oczko w głowie" Potrzebujemy tak niewiele, pragniemy patrzeć jak zdrowo rośnie, jak radośnie się bawi ze swoimi rówieśnikami, towarzyszyć mu w jego powodzeniach i pocieszać w niepowodzeniach życiowych.
 
PROSIMY O POMOC!
 
Izabela Surowiecka-Hinz
 
 

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Oliwiera.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Dereniowa 2 lok. 6, 02-776 Warszawa

Nr konta na wpłaty złotowe PL 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843
Nr konta na wpłaty w EUR PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272 SWIFT BIGBPLPW

koniecznie z dopiskiem: ZC 6002 Oliwier Hinz

1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 6002 Oliwier Hinz


Do góry