Operacja serca w Bostonie to jedyna szansa na życie dla Hani! Do zebrania pozostała jeszcze kolosalna kwota, a czasu jest bardzo mało!
Podczas cewnikowania serca Hani okazało się, że serce nie może dłużej czekać! Nadciśnienie płucne wciąż rośnie, fibroelastoza się powiększa wraz z przerostem prawej komory. Pojawiło się zwężenie żyły płucnej - próba jej poszerzenia skończyła się zagrożeniem życia. Jedynie pilna operacja w Bostonie może ocalić życie Hani. Operacja ma się odbyć we wrześniu – musimy zebrać ponad 2,3 mln zł!
Pomóż teraz! Wpłacam >> 

Nasza córeczka Hania przyszła na świat 23.01.2020r. W szpitalu ICZMP w Łodzi. Hania dostała 10/10 pkt.w skali Apgar. Niestety nasze szczęście długo nie trwało, już 2h później usłyszeliśmy diagnozę - HLHS w dodatku ma tylko jedna nerkę, która jest hipoplastyczna.
Do 15 doby życia czekaliśmy na wieści dotyczące planu operacji naszej córeczki. Wtedy usłyszeliśmy wyrok. Konsylium lekarzy dało nam dyskwalifikację i zdecydowano o zaprzestaniu leczenia paliatywnego naszej córki.
Zadawaliśmy sobie pytanie dlaczego to nas spotyka cały czas nieszczęście, gdzie jest Bóg? Próbowaliśmy zmienić szpital, ale każdy nam odmówił twierdząc, że nie mają miejsca lub że córka nie przeżyje transportu.
Tydzień później został odłączony prostin, lekarze czekali aż zamknie się przewód Botalla i Hania odejdzie .
Jednak zdażył się cud - nasza córka nigdzie się nie wybierała wręcz miała sie coraz lepiej. Po kontrolnym echu okazało się, że przewód Botalla się zamknął, a lewa komora która jest całkowicie inaczej zbudowana (kulista) podjęła pracę.
Lekarze byli w szoku. Nie wiedzieli co nam powiedzieć, bo byli przekonani, że Hania umrze. Wtedy podjeliśmy decyzję, że zabieramy córkę do domu bo w szpitalu i tak jej nie pomogą a jak bedzie chciała odejść to niech to się stanie w domu.  

Mimo to nie poddaliśmy się i zaczeliśmy szukać na własna rękę kardiochirurga, który podjąłby się operacji naszej kruszynki.

Po dlugich staraniach udalo się nam dotrzeć do Kliniki w Bostonie w USA, w której dr Emundi szuka rozwiązania aby ocalić życie naszej córeczki.
Jednak są to ogromne koszta, które przewyższają nasze finanse, dlatego uprzejmie prosimy o pomoc w uzbieraniu środków na jej leczenie. Hania cały czas wymaga stałych konsultacji u specjalistów, nie tylko kardiologów ale także nefrologa, gastrologa.

Czekamy na pilną operację Hani w Bostonie, która może ocalić życie naszego dziecka. Mamy czas do września 2022r.

Koszt opercji to 2,3 mln zł. Sami nie damy rady. Bardzo Państwa prosimy o pomoc .

Rodzice

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Hanny.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Dereniowa 2 lok. 6, 02-776 Warszawa

Nr konta na wpłaty złotowe PL 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843
Nr konta na wpłaty w EUR PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272 SWIFT BIGBPLPW

koniecznie z dopiskiem: ZC 8696 Hanna Pindych

1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8696 Hanna Pindych


Do góry