NIE ZAPOMNIMY

Rafał był podopiecznym  Fundacji. Odszedł, ale na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie udzielone dla Rafała i Jego rodziny.

Do góry