Kislinger Leon

alt

TGA, przełożenie wielkich pni tętniczych.

 

 

Stan po operacji przełożenia wielkich pni tętniczych. Dysfunkcja węzła zatokowego.  Obserwacja  lewej komory. Zwężenie LPA i RPA. 

Leoś urodził się 18 lipca 2014 roku i z chwilą pierwszego oddechu zaczęła się Jego walka o życie.  Sinicza wada serca TGA tj Przełożenie Wielkich Pni Tętniczych - tak brzmiał wyrok. Pierwsze słowa jakie jako matka usłyszałam po porodzie były słowami " proszę ochrzcić dziecko i spodziewać się zgonu ".  Całe szczęście Bóg miał wobec nas inny plan. Gdy w ciągu dwóch godzin od porodu serce naszego Synka stawało po raz kolejny a utlenowanie krwi spadło do 35% w stanie bardzo ciężkim został przewieziony wprost w ręce poznańskich kardiochirurgów. Natychmiast wykonano zabieg przygotowujący Go do właściwej operacji na otwartym sercu, w głębokiej hipotermii - całkowitej korekcji wady.  Podczas operacji prawdopodobnie doszło do powikłań i w małym serduszku Leona uszkodzono przewodzenie. Mówiąc potocznie rytm naszego Synka niebezpiecznie zwalnia. Powolna praca serca podlega stałemu monitorowaniu i być może będzie wymagane wszczepienie stymulatora serca.  Leoś przyjmuje na stałe leki oraz jest rehabilitowany.  Mimo tego ten Mały Wielki Człowiek każdego dnia uczy nas radości życia.

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o przekazanie 1% podatku.  Środki te zostaną przeznaczone  na pokrycie kosztów związanych z pobytami w szpitalu, leki,rehabilitację oraz dojazdy na kolejne wizyty.

 

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Leona.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
 
Nr konta na wpłaty złotowe PL

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 6972 Leon Kislinger
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 6972 Leon Kislinger


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider