Baner: Poczuj magię płynącą z tej dobrej przemiany nieużywanych rzeczyDawno, dawno temu, za siedmioma górami z sukienek, spodni i podkoszulek mieszkała mała wróżka, która przemieniała niepotrzebne rzeczy w dobro dla dzieci z wadami serca. W tej ekologicznej krainie „Ubrania do Oddania” nieużywana odzież odnajdywała nowych właścicieli, a skarbiec napełniały kolejne złotówki.

Brzmi pięknie, a czy wiesz, że ta bajka może stać się Twoją rzeczywistością?

Portal UbraniaDoOddania.pl, z którym współpracuje Fundacja Serce Dziecka, umożliwia zamianę kilograma ubrań w złotówkę ratującą małych i dużych pacjentów kardiologicznych. Przygotuj ubrania, które nie są już Ci potrzebne, spakuj je w karton i wejdź na stronę www.ubraniadooddania.pl/campaigns/1353 aby zlecić darmową przesyłkę. Fundacja Serce Dziecka otrzyma 1 zł za każdy przekazany 1 kg rzeczy.

Co możesz wysłać do Ubrania Do Oddania, aby wesprzeć Fundację Serce Dziecka?
- wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej, niemowlęcej
- buty połączone w pary
- akcesoria, np.: torebki, paski, biżuterię
- tekstylia domowe, np.: koce, pościel, obrusy, firany,
- zabawki

UWAGA: Nowe i używane rzeczy, które chcesz oddać, muszą nadawać się do wprowadzenia do drugiego obiegu, bez dziur, zmechaceń, plam, czyste, kompletne i niezniszczone. Więcej informacji o tym, jak należy przygotować przesyłkę znajdziesz tutaj.

Poczuj magię płynącą z tej dobrej przemiany nieużywanych rzeczy! Wspieraj Fundację Serce Dziecka na portalu www.ubraniadooddania.pl/campaigns/1353

Baner: Przekaż nieużywane ubrania i pomóż dzieciom z wadami serca

Portal ubraniadooddania.pl jest prowadzony przez New Solutions Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bokserska 64/313. Wszelkie szczegóły dotyczące tej akcji, w tym zasady przekazywania rzeczy, znajdą Państwo w regulaminie platformy fundraisingowej dostępnej na www.ubraniadooddania.pl


Do góry