Celiński Wojciech

altWada złożona serca oraz górnych kończyn.

 

 

 

Nasz adopcyjny syn, Wojtuś, urodził się 15 marca 2008 r., od ponad roku jest razem z nami.

Syn jest pod opieką lekarzy Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki Klinika Kardiologii w Łodzi, gdzie w 2 miesiącu życia miał operację wady serca (wrodzona złożona wada serca pod postacią przerwanego łuku aorty typu B współistniejącego z ubytkiem międzykomorowym i podzastawkowym zwężeniem podartoalnym; nieprawidłowe odejście i przebieg lewej tętnicy podobojczykowej.) W tej chwili czekamy na kolejną operację serca w Łodzi.

Ze względu na wrodzoną wadę kończyn górnych jego życie jest nieco utrudnione. Wojtuś jest wpisany jako pacjent oczekujący na operację dłoni na oddziale Traumatologii Ortopedii i Chirurgii Ręki Oddziału AO Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi w Poznaniu. Zabieg miał się odbyć w lipcu 2015 r. Niestety, okazało się, że nastąpiło pogorszenie stanu zdrowia pod względem kardiologicznym, w związku z tym musieliśmy odwołać operację.

Dodatkowo syn jest pod opieką poradni alergologiczno – pulmonologicznej w Siedlcach, ponieważ jest chory na astmę i ma alergię.

Syn wspaniale adaptuje się w nowym środowisku rodzinnym oraz szkolnym (jest uczniem klasy II publicznej szkoły podstawowej), uwielbia ruch, chętnie gra w piłkę, jeździ na rowerze, trenuje karate, dużo czyta, lubi podróżować, marzy o grze na perkusji.

W związku z długim i kosztownym procesem leczenia oraz rehabilitacji prosimy o wsparcie materialne dla Wojtusia lub przekazanie 1 % z podatku.

 

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Wojciecha.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
 
Nr konta na wpłaty złotowe PL

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 8011 Wojciech Celiński
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8011 Wojciech Celiński


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider