Rajewska Emilia

Martyna Dyba

Niewydolność serca, wrodzone wady rozwojowe serca, ubytek przegrody międzykomorowej.

 

 

Cześć. Mam na imię Zuzia a to moja młodsza siostra Emilka. Urodziła się 05.08.2016. Byłam bardzo szczęśliwa, że mam siostrzyczkę. Niestety dwa dni po narodzinach u Emilki wykryto szmery w sercu, zrodził się w nas niepokój. Po badaniach w CZD okazało się najgorsze, u Emilki zdiagnozowano złożoną wadę serca, a dokładniej mówiąc ubytek w przegrodzie przedsionkowo-komorowej, duży ubytek w przegrodzie międzykomorowej, niescalenie mięśniówki komór, niewydolność serca. Widziałam jacy rodzice byli smutni i przygnębieni tą sytuacją. 29.08.2016 Emilka trafiła na długie tygodnie do CZD, ponieważ wymaga wieloetapowego leczenia. Dla mnie też to był ciężki okres bo zostałam w domku tylko z tatą, bez mamy, z którą spędzałam do tej pory każdy dzień i siostrzyczki, do której uwielbiam się przytulać.

Emilka w 5 tygodniu życia przeszła pierwszą operację, banding pnia płucnego, dzięki której jej płuca są bezpieczne. Może rosnąć i rozwijać się. Po 6 tygodniach spędzonych w szpitalu w końcu mogły wrócić do domu. Teraz całą czwórką spędzamy czas, nie myśląc o chorobie Emilki i szpitalach. Niestety zaraz się to zmieni i zostanę znowu tylko z tatą, bo Emilka 24.01.2017 musi wrócić do szpitala na kolejne badania diagnostyczne i zbliżającą się kolejną operację.
W związku z tym chciałabym Was wszystkich prosić w imieniu Emilki, rodziców i swoim o przekazanie 1% swojego podatku, a także wpłaty i darowizny na dalsze leczenie i rehabilitację mojej kochanej siostrzyczki, by mogła razem ze mną dorastać, ciesząc się w miarę normalnym życiem.
Z góry dziękujemy wszystkim dobrym ludziom za okazane wsparcie, modlitwę i pomoc. 

Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Emilii.
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
Nr konta na wpłaty złotowe PL   ,

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272


SWIFT BIGBPLPW 
koniecznie z dopiskiem: ZC 8197 Emilia Rajewska
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8197 Emilia Rajewska


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider