Bukowska Zofia

alt

Dwuujściowa prawa komora, atrezja zastawki tętnicy płucnej, DORV.
  

 

 

Zwracamy się do Ciebie z ogromną prośbą o wsparcie dla naszej ukochanej córeczki.

Zosia jest wcześniakiem, urodziła się 28.08.2014r. z wagą 1410 gramów. Od urodzenia walczy z przepukliną pępowinową i poważną wadą serca (DORV, atrezja zastawki tętnicy płucnej).

W swoim krótkim, 16-to miesięcznym życiu przeszła już operację wątroby oraz dwie operacje serca. W przyszłości czekają ją kolejne. W szpitalu łącznie spędziła już prawie 4 miesiące. Przez wadę serca Zosia bardzo wolno przybiera na wadze. W tym momencie waży zaledwie 6kg, czyli mniej więcej tyle, ile dziecko 3-5 miesięczne. Z racji tak niskiej wagi kolejne operacje zostały na razie odwleczone w czasie, co jest niekorzystne dla Zosi serduszka!

Obecnie Zosia po 6 miesiącach intensywnej rehabilitacji nauczyła się raczkować. Przed nią nauka chodzenia i mówienia. Postawione przed nią zadania przychodzą jej z ogromnym trudem, ale jest bardzo dzielna. W tych zmaganiach pomagają jej fizjoterapeuci oraz neurologopeda. Każdego miesiąca mamy kilka lub kilkanaście wizyt u różnych specjalistów, często są to wizyty prywatne. W każdym miesiącu pokonujemy około 400-500km samochodem, jeżdżąc do lekarzy i na rehabilitacje. Praca z Zosią jest nieustanna, wymaga zaangażowania i poświęcenia, ale – co najważniejsze – przynosi efekty.

Do tej pory pomagaliście nam nie tylko finansowo, ale także swoją pomocą, dobrym słowem i modlitwą w intencji Zosi. Jest to dla nas w tym trudnym doświadczeniu ogromne wsparcie. I w tym roku chcielibyśmy prosić Was o pomoc. Opieka, leczenie, rehabilitacja oraz dojazdy do specjalistów są dla nas bardzo kosztowne, dlatego każda złotówka ma dla nas znaczenie.

Aby nasza mała, ale bardzo dzielna, Zosia miała szanse dorosnąć i żyć normalnie, potrzebuje TWOJEJ pomocy!

Z góry za nią serdecznie dziękujemy.

Rodzice Dzielnej Zosi

 

 Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Zofii.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
 
Nr konta na wpłaty złotowe PL

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 6707 Zofia Bukowska
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych:ZC 6707 Zofia Bukowska


Facebook Slider

F

o

r

u

m

Facebook Slider