Remontujemy oraz wyposażamy sale, łazienki, świetlice i pokoje socjalne

Wiemy jak trudno prowadzić zwyczajne życie w szpitalu. I dlatego staramy się małymi krokami zapewnić Ci bardziej godne warunki na oddziale. Chcemy by łazienka nie straszyła, by w kuchni można było usiąść i przyrządzić posiłek. Aby dziecko cieszyło się kolorami idąc szpitalnym korytarzem. Nowocześnie wyposażony i zadbany szpital poza salą operacyjną, zdarza się coraz częściej. Także dzięki nam.


Kupujemy fotele i łóżka dla rodziców opiekujących się dzieckiem w szpitalu

Kupujemy fotele i łóżka dla rodziców opiekujących się dzieckiem w szpitalu

Obecność rodzica przy dziecku w szpitalu pomaga małemu pacjentowi łagodniej znieść zabiegi i szybciej wrócić do zdrowia. Zwykle dzieci w szpitalu przebywają od kilku dni do kilku tygodni a niejednokrotnie miesięcy. Uśmiech mamy i taty, ciepły dotyk to ukojenie dla dziecka. Dla rodzica to wielki wysiłek nie tylko emocjonalny ale też fizyczny. Rodzice czuwają przy swoich dzieciach 24h na dobę. Wygodne fotele pozwalają na odpoczynek i wygodny sen podczas pobytu z dzieckiem w szpitalu.


 Remontujemy i doposażamy zaplecza socjalne w szpitalach

Remontujemy i doposażamy zaplecza socjalne w szpitalach

Każde dziecko z wrodzoną wadą serca czeka długi pobyt w szpitalu. Zdarza się, że rodziny naszych Podopiecznych „mieszkają” w szpitalu nawet po kilka miesięcy. Chcemy, aby w tym czasie mogli skupić się na procesie leczenia, a nie martwić o sprawy przyziemne, np. gdzie zaparzyć wrzątek na herbatę? Gdzie schować produkty, które muszą być przechowywane w lodówce? Dlatego staramy się aby na odziałach były wyremontowane i dobrze wyposażone zaplecza socjalne dla pacjentów i ich rodzin. Systematycznie kupujemy lodówki, czajniki, tostery i nowoczesne naczynia, aby rodzice naszych podopiecznych mogli przygotować posiłki dla siebie i dzieci.


Wyremontowaliśmy świetlicę w Klinice kardiologii ICZMP w Łodzi

Wyremontowaliśmy świetlicę w Klinice kardiologii ICZMP w Łodzi

Długi pobyt w szpitalu jest bardzo trudny dla małych pacjentów. Jednak ciepłe wnętrza i nowoczesne świetlice pozwalają umilić czas spędzony w placówce medycznej. Dlatego na oddziale kardiologicznym Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi wyremontowaliśmy i wyposażyliśmy przytulną świetlicę dla dzieci. Tu maluchy mogą: bawić się, odpocząć, rysować, obejrzeć ilustrowane książeczki i zapomnieć o smutnej atmosferze szpitalnych sal. Świetlica jest idealnym miejscem na zabawę z mamą, poznanymi na oddziale kolegami oraz na regeneracje sił, niezbędnych w procesie leczenia.

 
Do góry