Kosowska Oliwia

Oliwia Kosowska

Wada złożona.

 

 

Nadać prawidłowy rytm serduszku Oliwki.

Oliwka ma obecnie 4 lata, przyszła na świat jako wcześniak. Gdy miała 1,5 roku, lekarz rodzinny wysłuchał w sercu córki szmery i dostaliśmy skierowanie do kardiologa.

W 2016r. trafiliśmy do kardiologa w Poznaniu, w szpitalu klinicznym po przeprowadzonych badaniach stwierdzono zaburzenia przewodzenia przedsionkowo-komorowego o charakterze I, II a obecnie także III stopnia periodyki Weckenbacha. Okresowo serce Oliwki potrafiło zwolnić do 43 a obecnie do 34 uderzeń na minutę, jak i przyspieszyć do 186/min. Po ostatniej hospitalizacji w październiku 2017r stwierdzono narastanie stopnia zaburzeń przewodzenia przedsionkowo-komorowego z pauzami do 2,5-3 sek.

W dalszym ciągu jesteśmy pod stałą opieką Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Oliwka potrzebuje dalszej diagnostyki i specjalistycznego leczenia, ponieważ w każdej chwili grozi jej napad częstoskurczu, omdlenie czy zatrzymanie akcji serca, które są bezpośrednimi zagrożeniami jej życia. W związku z tym może wymagać natychmiastowej pomocy lekarskiej oraz hospitalizacji.

Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w zbieraniu środków na ratowanie życia naszego dziecka w postaci przekazania 1% z podatku lub dobrowolnej darowizny. Dziękujemy za okazaną pomoc,wdzięczni Rodzice z Oliwką i Mikołajem

 
Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Oliwii.
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
Nr konta na wpłaty złotowe PL   ,

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272


SWIFT BIGBPLPW 
koniecznie z dopiskiem: ZC 8233 Oliwia Kosowska
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8233 Oliwia Kosowska