Ścieszka Radosław

Radosław ŚcieszkaAVS

 

 

 

Cześć, mam na imię Radzio. Urodziłem się 24.07.2017 r. z ciężką wadą serca AVS (krytyczna stenoza zastawki aortalnej ). W trzeciej dobie życia miałem balonową plastykę serduszka BAV, ratującą moje Zycie. Zdiagnozowano u mnie jeszcze fibroelastozę i przerost lewej komory, niedomykalność zastawki mitralnej oraz wadę jelit, chorobę Hirschsprunga. Po 6 tygodniach spędzonych na oddziale kardiologii w USD w Krakowie Prokocim w końcu mogłem pojechać do domu. W styczniu tego roku miałem operację, korektę zastawki aortalnej.

Niestety ten rok nie był dla mnie dobry, w maju będąc w szpitalu, przed operacja związaną z moim układem pokarmowym, moje serduszko się zatrzymało…… Po długiej walce, ciężkich chwilach udało mi sie opuścić oddział Intensywnej Terapii Anestezjologii , gdzie potem udało się wykonać operacje i mam wyłonioną kolostomię. Niestety mój stan uległ znacznemu pogorszeniu, dwukrotne zatrzymanie krążenia, niedotlenienie, niewydolność wielonarządowa, sepsa i bardzo zły stan neurologiczny doprowadziło do złej jakości mojego życia. Badania neurologiczne, rezonans magnetyczny, tomograf, eed głowy potwierdziły najgorszy scenariusz. Prawdopodobnie mam jeszcze zespół  Jouberta, rzadką chorobę genetyczną, krew jest jeszcze badana……

Dodatkowo miewam bezdechy, pogotowie drgawkowe, spadki saturacji , bradykardie na przemian z tachykardia i jestem karmiony sondą……..

Obecnie jestem w domu pod opieką hospicjum domowego. Musze być pod stalą opieką różnych specjalistów, łącznie z rehabilitantami, więc Wasza pomoc to moja szansa na lepszy komfort życia i prawidłowy rozwój.

 
 Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Radosława.
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW 
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 8366 Radosław Ścieszka
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
 KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8366 Radosław Ścieszka