Białowąs Miłosz

Miłosz BiałowąsWada złożona.

 

 

Złożona wada serca HRHS (atrezja zastawki trójdzielnej) oraz całkowity rozszczep podniebienia , wyrostka zębodołowego i wargi górnej.

Miłoszek przyszedł na świat 16-04-2018 roku. Nasza historia zaczęła się w 13-tym tygodniu ciąży podczas badania prenatalnego, wtedy dowiedzieliśmy się ,że nasze dziecko ma złożoną wadę serca. Nie mogliśmy w to uwierzyć, cały czas mieliśmy nadzieję, że to jakaś wielka pomyłka. W 16-tym tygodniu ciąży pojechaliśmy do Warszawy do Pani prof. Dangel na konsultację, która niestety potwierdziła diagnozę. W 22-tyg ciąży udaliśmy się na kolejną wizytę do dr Katarzyny Janiak ze szpitala ICZMP w Łodzi, która potwierdziła złożoną wadę serca oraz rozszczep podniebienia i wargi i jeszcze wiele innych wad. Był to dla nas bardzo ciężki czas, ale wciąż wierzyliśmy, że nasz synek urodzi się silny i będzie żył. Po narodzinach Miłoszka potwierdziły wszystkie wady. 4 maja miał pierwszą operację serca "Zwężenie Przewodu Botalla". Czekają Go jeszcze dwie operacje serca, druga w wieku około 6-go miesiąca 'Operacja Gleena" oraz trzecia w wieku około 3 lat "Operacja Fontaina". Poza tym Miłoszek musi przejść wieloetapowe operacje rozszczepu.

Prosimy Państwa o pomoc w walce o małe serduszko Miłoszka przekazując 1% podatku lub dowolną darowiznę, pamiętając o tym aby dopisać ZC 8442 Miłosz Białowąs. Tym samym dziękujemy serdecznie za każde okazane dobro. Rodzice.

 

 Serdecznie prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie Miłosza.
 
Pomoc finansową prosimy kierować na konto:
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa

Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW 
 
koniecznie z dopiskiem: ZC 8442 Miłosz Białowąs
 
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
 KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: ZC 8442 Miłosz Białowąs