Ucz się i rehabilituj z nami

Jesteśmy dla Ciebie codziennie! Przekazujemy Ci najnowszą wiedzę o postępach w leczeniu wad serca. Tworzymy dla Ciebie przewodniki po codzienności, bo wada serca rodzi pytania każdego dnia. Na wiedzy się nie kończy. Z nami możesz wyjechać całą rodziną na turnus rehabilitacyjny, lub wypożyczyć sprzęt medyczny, by leczenie Twojego dziecka było skuteczniejsze.

Akademia Serca - program edukacyjny


Koncert

Konferencje i warszaty

Nasz program edukacyjny „Akademia Serca” łaczy dwa światy – Rodziców i Lekarzy. Akademia Serca - to coroczna konferencja medyczna, przygotowana i prowadzona wspólnie z lekarzami oraz serie potrzebnych każdemu Rodzicowi warsztatów. Organizujemy ją z wielkim pietyzmem bo wiemy, że wiedza medyczna jest bardzo potrzebna.

Publikacje

Publikacje

Akademia Serca to też konkretne poradniki, książki i filmy. Powstają bo prowadzimy dziesiątki rozmów z rodzinami dzieci z WWS. Słuchamy setek historii i dostajemy dziesiątki pytań – żadne nie jest błahe. I dlatego powstaje nasz przewodnik po codzienności. Zawsze pisany i konsultowany z lekarzami. Zawsze prosty i rzetelny.
Rehabilituj serca dzieci


Turnusy rehabilitacyjne Hearts Monsters

Turnusy rehabilitacyjne „Hearts Monsters”

Tak nazwaliśmy fundacyjne, wspaniałe, coroczne turnusy klimatyczno - rehabilitacyjne. Zapraszamy na długi rehabilitacyjno – wakacyjny pobyt dziesiątki rodzin z WWS z całej Polski. Szkolenie z pierwszej pomocy, olimpiada sportowa, bal przebierańców to stałe elementy obok rehabilitacji. Odpoczynek, rehabilitacja, często na co dzień zapomniana beztroska.

Wypożyczalnia sprzętu

Wypożyczalnia sprzętu

Gdy jest konieczność sprawdzenia jaką Twoje dziecko ma staruację krwi albo gdy chcesz mierzyć krzepliwość krwi bez jechania do lekarza - niezbędny jest Ci sprzęt medyczny. Wiemy z doświadczenia, że dobrze go mieć pod ręką, Więc mamy pulę takich sprzętów do użyczenia dla naszych Podopiecznych. Bardziej specjalistyczne sprzęty możemy dodatkowo zakupić.


Do góry